תחת כיפת השמיים

חולמים על חתונה קסומה תחת כיפת השמים? חתונה שלא יוכלו להישאר אליה אדישים, והיא תיחקק בזיכרונות המתוקים שלכם לעד? צאו מהשגרה של האולמות הסטנדרטיים הרגילים ונסו לעשות שילוב. ההתלבטות הגדולה של כולם היא האם לערוך חתונה תחת כיפת השמיים (כלומר גן אירועים) או במקום סגור (אולם אירועים). אנחנו במצודת ברקאי אוהבים את השילוב בין השניים. חלק מהחתונה במקום פתוח לרוב קבלת הפנים והחופה והחלק השני של האירוע יעשה בתוך האולם של גן האירועים. כך תוכלו ליהנות מכל העולמות. אספנו בשבילכם

שבע סיבות למה לחגוג חתונה במקום פתוח

"שיהא זרעם ככוכבי השמיים" כך אומר הרמ"א. חופה תחת כיפת השמיים תתן ברכה לשפע והצלחה לזוג הטרי. בין אם אתם אנשים מאמינים אתאיסטים מוצהרים תמיד נחמד לקבל אלינו ועלינו ברכות. בטח של שפע והצלחה. כולנו יודעים שחתונה היא ההוצאה הראשונה המשותפת הגדולה ביותר לכל זוג אם כך שתפול עליכם ברכת השפע וההצלחה, אמן.

חתונה בצפון

אוויר הרים צלול כיין

לא סתם אומרים שאוויר במקום פתוח משכר אותנו. האוויר במקומות פתוחים נקי יותר מאשר זה שנמצא בתוך חללים ובטח אוויר שעובר דרך מערכות האוורור. החתונה במקום פתוח בטח חתונה בצפון נותנת לאורחים תחושת היי נוספת לשמחה הגדולה של החתונה שלכם בגלל ריבוי החמצן.

גן אירועים

המרחבים

חוק ראשון בלימודי אדריכלות 'חללים פתוחים משרים אווירת מרחב" כשגן האירועים פתוח לכבוד האורחים ללא קירות או תקרות נוצרת תחושת מרחב והנאה. האורחים יכולים להסתובב בין האזורים השנים לפגוש בני משפחה וחברים. החוויה יוצרת פלואו בין חלקי הגן ובין האורחים.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

החתן והכלה

משאבי הטבע

כמה שהטבע יפה הוא מעניק לנו נגיעה בכל אחד מהחושים שלנו.האף מקבל אליו איתותים מהפריחה והצמיחה באזור. ומעביר מסר ישיר אל המוח של "חדש" ו "יצירה"האוזניים מקשיבות לרוח הקלילה בענפי העצים ויוצרות "זרימה חיובית"הלשון שלנו תהנה ממטעמי השף שיבחר את תבליניו בצהריי היום מתוך גינת התבלינים שיצרהגוף שלנו חש את הסביבה. נכון, אף אחד לא ילך יחף או יתחיל למשש את האדמה והעצים אבל החוש כלל החושים האחרים יתנו לאורחים את התחושה כאילו והיו מינימום מורים לשל"חהעיניים שנהנות מהיופי של משפחתם וחבריהם שיתקשטו לכבוד החתונה יחד עם הפאר של החתן כלה והעיצובים השונים הפזורים ברחבי גן האירועים ישתלבו באופן מושלם עם הטבע שעוטף את הכל. השמים והכוכבים שיוצרים תחושה קסומה ורומנטית ואם זהו ליל ירח מלא הרווחתם כפליים.

חתונה בגן אירועים

מתחמים נפרדים

כאשר אתם בוחרים לעשות את החתונה בגן אירועים, מתחם הגן רחב הידיים מאפשר חלוקה נעימה של האזורים למתחמים שונים. ככה שבקבלת הפנים האורחים יהנו מטאפסים וקוקטיילים ולאחר מכן יעברו אל מתחם החופה. המעבר בין מתחם יוצר הפרדה ומעבר רגשי ומחשבתי. כך שהחופה תקבל את קדושתה וחשיבותה ואת ריח הקבבונים הנפלא נשאיר במתחם האוכל. בנוסף לשני מתחמים עיקריים אלה, מתחם גן האירועים מאפשר גם מתחמי ישיבה שונים. בה בני משפחה וחברים יכולים לקשקש ולהשלים פערים

חניה לאורחים

חניה חניה חניה

חניה היא אחד המשאבים החשובים והנדירים. תחשבו שהאורחים מגיעים ואין להם היכן להחנות. החברות הטובות שמגיעות עם עקבים חדשים וצריכות ללכת 2 רחובות עד לאולם או האמא הצעירה שצריכה להסיע את עגלת התינוק ועוד זעטוט עם הרבה אנרגיות בן ה3 . בגן אירועים הדבר אינו קורה, לרוב. גני אירועים ממוקמים באזור רחב ידיים ולכן גם מתחם החנייה יהיה נדיב ויאפשר לכמות גדולה של מכוניות למצוא את מקומן.

מזג האוויר

הישראלי מאפשר ברוב ימות השנה לחגוג בכייף. בישראל כשעושים את החתונה בצפון נהנים מבריזת ערב קלילה ומלטפת שחבל לבזבז. לעתים נרצה להוסיף לבריזה מאווררים או פטריות אך לרוב נוכל ליהנות.

אירוע במקום פתוח

תחושת חופש

אירוע במקום פתוח משרה תחושה של חופש וספונטניות. האורחים באירוע מרגישים שיכולים לעמוד או לשבת תחושת המרחב מאפשרת להם להסתובב וליהנות "מכל העולמות" מוסיקה רועשת ברחבת הריקודים או מוסיקת רקע במתחם הקפה.