אני מתחתנת!

החתונה של נועה ואדי, יולי 2017

איך הפכתי מרווקה עם עבודה מצוינת לאוטוטו כלה, אבל מובטלת

מכירים את המעצבנים האלה שאוהבים את העבודה שלהם, אז זו אני. אני עובדת כבר למעלה מ 4 שנים במוקד שירות טכני באחת מחברות האינטרנט (סלחו לי שאמנע מלהזכיר את שמה, מיד גם תבינו למה) בניגוד לעבודות קודמות שלי, במוקד הרגשתי שאני מבטאת את עצמי. מהר מאוד התקדמתי מנציגה למנהלת צוות והובלתי תהליכים שונים במוקד של שרירותיות וחדשנות. התמודדתי עם משברים והכי חשוב עבדתי עם אנשים מעניינים ואיכותיים. מהסוף להתחלה, פיטרו אותי שבוע שעבר. ואם אגיד את האמת זה לא שחסכתי עד כה כדי להתקיים. למה פיטרו אותי אם אני כל כך מצטיינת בעבודה שלי? הכל בגלל, או בזכות, האהבה. שלא תחשבו: אני לא באה ליקום בטענות. הוא עשה כאן עבודה לא רעה בכלל כשזימן לחיי את אדי, המתוק, המקסים, הרגיש. הגבר המושלם בשבילי, אהבת חיי.

אהבה סודית

באופן כמעט רציף יש אצלנו גיוסים של אנשי צוות חדשים למוקד. לפני שמונה חודשים היה גיוס ששינה את חיי. לאחר חודשיים הכשרה הוא הגיע אליי, למוקד, לצוות, לחיים. בחור גבוה חטוב וחייכן עם עיניים שמראות הכל. אני חושבת שמהרגע הראשון ידעתי שהוא האחד שיעשה אותי מאושרת. כבר משיחת ההכרות היה בינינו חיבור מיוחד. ומהר מאד האהבה ממבט ראשון הפכה לרומן מסעיר ולאהבה ענקית. תוך שלושה חודשים החלטנו שאנחנו עוברים לגור יחד. למרות ששמרנו את הזוגיות שלנו רק לעצמינו וזה כי במוקד לא מחבבים בלשון המעטה זוגות שעובדים יחד. הצלחנו די יפה לשחק את המשחק ולשמור את הסוד שלנו רק שלנו.

שבוע שעבר היה לחץ מטורף במוקד. אחת המרכזיות הגדולות שלנו נפלו וכמות השיחות הרקיעה שחקים. בריצה מחבר צוות אחד לשני, מבטים חטופים בשעון המעקב אני נקראת לשיחה של אחת הנציגות שלי. היא שמה את עצמה על השתק ומספרת לי כמה הלקוח בלתי נסבל ואיך הוא צועק עליה. היא העבירה את השיחה אליי ואני מנהלת שיחה עם אותו לקוח עצבני מאד. ומנסה להרגיע אותו ללא כל הצלחה. ולפתע השיחה נותקה. הלקוח ניתק לי בפרצוף, נשמתי נשימה עמוקה והרמתי ראשי אל הנציגה ובזוית העין אני רואה את אדי מאחוריי יחד עם עוד מקבץ די רב מהצוות שלי. אני מסתובבת אליו המוקד כולו משתתק. ממש כמו בשעות הקטנות של הלילה במוקד. אדי לוקח את ידי ושואל אותי האם אני אוהבת אותו. הייתי נבוכה עד מאד והמומה מהשאלה שפתאום צצה בפומבי. שתקתי, הוא כרע ברך ויניב, חבר צוות, הושיט לו קופסה ורודה בוהקת מאחור. חששתי שהולך לקפוץ לי משם צפרדע או ג'וק, יש לי צוות משוגע שאוהב להפחיד אותי. אדי אומר "את הכל עבורי מהרגע הראשון שראיתי אותך אני רוצה שתיהיי שלי לנצח". הוא פותח את הקופסה בידיו הרועדות, ובה טבעת מנצנצת. הסתכלתי לתוך עיניו, אותן עיניים שמראות הכל. ואמרתי לו שאין מאושרת ממני. המוקד כולו חגג נפתחו שמפניות ונזרקו קונפטים. לא רוצה לחשוב על הפרצוף של מיכאל המנקה שיגיע מחר בבוקר למראה הקונפטי. אחר כך סיפרו לי ש "הלקוח העצבני" היה בעצם שלום מהפלאפל למטה. אין על אדי, הוא סוחף את כולם אחריו. אהוב שלי.

אחרי חצי שעה של חגיגות חזרנו לעבודה השוטפת. ותודה למוקד חו"ל שלקח עליו את העומס של השיחות שלנו בזמן החגיגות שלנו. התיישבתי לרגע על יד המחשב שלי. רציתי לעכל מה בדיוק קרה עכשיו. וקבלתי התראה מהבוס שלי, מנהל המוקד, להגיע אליו בשעה 17:00 כשתסתיים אצלו ישיבת הנהלה רבעונית. שמחתי, רציתי לחלוק איתו את השמחה שכן לא לקח חלק בה כי היה מוכרח להיות בפגישת ההנהלה. היום עבר ואנחנו לקראת סיום משמרת. אמרתי לאדי שיש לי שיחה קצרה עם הבוס ונלך הביתה. הוא חיכה לי למטה בפינה איפה שהוא יכול להשקיף על הפעלולים של הסקייטרים בגינה מול המוקד, פעם אדי היה סקייטר עד שסובב את הקרסול בצורה כזו שנאסר עליו לעלות על הסקטבורד לפחות שנתיים. נכנסתי אל הבוס שלי עם חיוך גדול זורקת מבטים חטופים אל הטבעת המנצנצת. הוא ביקש ממני להתיישב ותקתק במחשב דברים אחרונים. התפלאתי שהוא כה רציני. הוא מסר לי מעטפה ואמר: "את אחת העובדות המצטיינות שלנו במוקד. ראיתי אותך עולה ומתקדמת בסולם התפקידים בחברה אך מעלת באמוני ובאמון הארגון. תוך הפרה חריפה של האתיקה המקצועית בין עובדת לעובד. לכן אני נאלץ לפטר אותך לאלתר". בדיוק במילים האלה. אמרתי "אוקיי" וקמתי עם ראש מושפל. ביציאה מהחדר הוא שרשר לי אתם תהיו זוג מאושר, הרבה מזל טוב ואני המשכתי ללכת. בחוסר הבנה.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

מנסה להבין איך שמחה כה גדולה נקטעה בגלל חוקים מטופשים של החברה. מה רציתם שנתעלם מהאהבה שלנו? אדי היה משוכנע שמאחר שכבר  היה ברור שזה סיפור אהבה רציני ולא רומן חולף, אף אחד לאלא יכעס. למרות ההפרה שלנו את כללי החברה. ישבנו בערב מול הטלוויזיה הכבויה ושאלנו את עצמינו איך זה קרה ומה קורה עכשיו. אדי הרגיע אותי ואמר שהוא כאן. ונמצא עבודה חדשה עבורי. וככה הרכנתי ראש על כתפו ודמעתי את הפרידה שלי מהעבודה שכה אהבתי.

שפורפרת אדומה - גן אירועים בשרון

חודש של חיפושי עבודה, הכנות ובירורים לקראת החתונה ו…אמא'לה! למה הכל כל כך יקר?!?!?

החלטנו! החלטנו על תאריך. והוא יהיה עוד שלושה חודשים. עוד שלושה חודשים אנחנו משנים סטטוס מ- מאורסים ל- נשואים. אנחנו נהפוך לזוג נשוי. והכי מוזר שזה מרגיש לי כל כך טבעי שאין בי שום לחץ הלחץ היחידי שיש עליי כרגע הוא העול הכלכלי. יש לי כמעט בעל, אבל אין לי עבודה, מלחיץ. אז יש לנו כבר תאריך. את חיי כמובטלת טרייה אפשר להגדיר כמורכבים. עד לפני שבוע זה נראה כך: קמתי בכיף מאוחר בבוקר, שתיתי את הקפה בנחת כשאני חולמת על חתונת החלומות, נכנסתי לאינטרנט לחיפושים קדחתניים אחרי כל הדברים הכי מדהימים שיהפכו את החתונה לאירוע המאה. ואז הייתי נזכרת: היי… אני מובטלת. במצב העניינים כרגע, עם המשכורת האחת של אדי והמחירים הלא שפויים של כל מה שמריח חתן-כלה, אני יכולה מקסימום לחלום על חתונה בגינה השכונתית עם שרשרת בלונים שקשורה לעצים, וצלחות של במבה וביסלי בתור כיבוד. אבל אחת כמוני עם שאיפות ענקיות ולרוב אני משיגה את המטרות שלי במהירות המרבית. החתונה שלי תהייה מושלמת. אז אני מחפשת גן אירועים מושלם אטרקציות מגניבות ושמלות כלה מטמטמות כדי להשיג את אלה ואת השקט הנפשי שלי אני חייבת למצוא עבודה. אז הקצבתי לעצמי 4 שעות ביום יוקדשו לחיפוש עבודה ו 4 שעות לסידורי החתונה. בינתיים אדי יעשה משמרות כפולות כי אנחנו חיים על משכורת אחת ואין כל כך ברירה. ומשאירה לי גם את האופציה לזכות בלוטו.

אשה יפה שחור לבן - גן אירועים בשרון

קבענו מספר פגישות באולמות אירועים וב- גני אירועים באזור השרון. הסבב הראשון שלנו כולל 4 גנים- הראשון מצודת ברקאי ב19:00 בערב. באותו היום קבעתי גם 2 ראיונות עבודה. הראיונות עברו בצורה חלקה אך הרגשתי שהם לא ששים להעסיק בחורה צעירה שעתידה להתחתן בקרוב ובטח משערים שארצה ילדים בשנים הקרובות. כמה שנפעל למען זכויות נשים בעבודה במקומות שלא מדברים עליהם מסננים את העדפה הברורה של העסקת גברים. למרות התחושה המאוכזבת מהראיונות העבודה ניסיתי כמה שיותר לשנות תודעה וללכת לסבב הגנים בלב ומחשבה נקיים. וכמו שאמרתי הגן אירועים הראשון היה מצודת ברקאי. נכנסנו בשביל שמוביל אל הבאר שלצידנו מזרקות ענק וריח של הקבבונים של קבלת הפנים משך אותנו כאילו. לאחר הסיור המיוחד במקום התיישבנו במשרד ודיברנו על חתונת החלומות שלנו. והנה עברנו אל נושא המחיר, כולם יודעים שגני אירועים שודדים את הזוגות במחיר, אדי שם ידו על ידי ואמר ללא מילים "יהיה בסדר". ואז מנהל המכירות הגיש לנו את הצעת המחיר תוך שהוא מסביר לנו שהכל כלול בתוך המחיר ואין לנו הפתעות. ואני, דמיינו את באגס באני כשהלסת שלו נשמטת לרצפה, כך היה. מנהל המכירות של הגן קלט אותי ואמר בקול מרגיע ועוטף "כל הזוגות נפעמים מהמחיר, אנחנו מאמינים באג'נדה כלכלית שמאפשרת לזוגות להתקיים לאחר החתונה, כך שאנחנו נותנים המון ובאיכות אך במחירים שפויים, חתונה יכולה להיות שפויה".  נשבעת שרציתי לחבק אותו. אך שמרתי על פאסון כי יש לנו עוד מספר אולמות לראות הערב. לחצנו ידיים והמשכנו בדרכינו. ממש בכניסה אל גן האירועים הבא ברשימה אדי אמר לי "אני יודע שהתאהבת במצודת ברקאי והמחיר מתאים לנו בול. ואני אחרי משמרת כפולה אז בואי נוותר על הגנים האחרים ונלך עם הלב שלנו". חייכתי חיוך גדול התקשרנו אל המשרד במצודת ברקאי ושאלנו אם אפשר להגיע שוב. הם הזמינו אותנו חזרה. הושיבו אותנו בפינת הקפה עם פינוקים טעימים והמתנו עד לאחר הפגישות שהתקיימו. למזלנו התאריך שרצינו היה פנוי. עוד שלב מאחורינו. תאריך יש! גן אירועים יש!

מצודת ברקאי באר מים - גן אירועים בשרון

מפשרות לשיפורים – יש לנו אפשרות לפינוקים בגן האירועים!

המשפט שאנחנו שומעים הכי הרבה בתקופה האחרונה – בחיים חייבים להתפשר. אז התפשרתי. לאחר סבב ראיונות של למעלה מחודשיים כמעט מידי יום ובסיכום פראי כ 60 ראיונות החלטתי להתפשר. מצאתי עבודה, משרת אדמיניסטרציה במשרד עורכי דין בינוני. אומנם לא משרת החלומות שלי. אבל היי יש לי משכורת ואני יכולה להיות רגועה שנוכל לא רק לממן את החתונה אלא גם את הירח דבש ואת החיים שלאחר החתונה. אז הכירו את נועה המתפשרת, עובדת כבר עשרה ימים מלאים במשרד.

החודש הזה מוקדש כולו לסגירת כל הקצוות ובצ'ק ליסט חתונה שלנו יש:

צלמים

אנחנו כמעט סגורים ומתלבטים בין שניים שמאד התחברנו לעבודות שלהם.

DJ

יש מבחר כל כך רחב שאני מבולבלת בנושא, השארתי את הבחירה בידיי אדי וחבר שלו שהם הרבה יותר בקטע ומבינים איך מסיבת חתונה צריכה להיות

בר מתוק

החלטנו שאנחנו לוקחים את הבר המתוק המשודרג של הגן ככה שזה מאחורינו

בר אלכוהול

כאן הבחירה היתה קלה, במצודת ברקאי עובדים עם בר אלכוהול קבוע. התחברנו עם המנהל בר באופן מיידי וגם נתן לנו מחיר פגז

עיצוב ומיתוג חתונה

וואו, כמה אפשרויות יש בנושא העיצוב. באן החלטתי שאני מגבשת בין אמא שלי לאמא של אדי ונותנת להם את חופש הבחירה והעבודה המשותפת. סגרנו שהן מפתיעות אותי ואני סומכת עליהן בעיניים עצומות

רב

אבא שלי המליץ לנו על מספר רבנים ובשבוע הבא נפגש איתם

יש עוד צ'ק ליסט ארוך..

סידור שולחן עם אצטרובל 2 - גן אירועים בשרון
סידור שולחן עם אצטרובל - גן אירועים בשרון

החיים הם ירח דבש אחד גדול!

יום החתונה הגיע, בקושי שישנתי בשבוע האחרון. ההתרגשות בשיאה וגם הגעגועים לאדי, לא ראיתי אותו שבוע ימים. ואוטוטו מידי לאחר השיער והאיפור הוא יבוא לאסוף אותי לסשן צילומים.  אחותי מיכל היתה איתי מהבוקר של החתונה, היא החברה הכי טובה שלי ויודעת לקרוא אותי בכל סיטואציה וגם יודעת להרגיע אותי. המלבישה שלי כזו מקסימה "מרוקאית של פעם" ברכה אותי מלא וכשאדי הגיע זרקה עלינו אורז, היא אמרה שזה למזל. וככה עבר היום בהתרגשות שיא. הגענו למצודת ברקאי אחוזי התרגשות ושמחה. נשנשנו לפני שהאורחים הגיעו ממטעמי השף. ועכשיו הזמן שלי להודות למאפרת המקסימה שלי שבזכותה ובזכות האיפור הסופר מקצועי שלה לא נמרח ולו במעט למרות כל הדמעות שזלגו בחופה. כן, התרגשתי כל כך שלא יכולתי לעצור את הדמעות. לדעתי גם לאדי זלגו כמה דמעות. אוח… אוח… אוח… אני בעננים! אני נשואה לגבר הכי מדהים בעולם, אחרי חתונה מהסרטים!

כבר יומיים אני נשואה ואני לא מפסיקה להתרגש. והחתונה היתה כל כך… כל מה שרציתי! הכל היה כל כך רומנטי ומרגש! כשהגענו בתחילת הערב עוד הייתי לחוצה, כי כזו אני, קצת קונטרול פריק. אבל מהר מאד הצלחתי לשחרר. פשוט הכל דפק בדיוק כמו שצריך. והכי כיף – זו היתה חתונה שכולם נהנו בה. החברים – שגם ככה יודעים לעשות שמח – הושקו בהמון אלכוהול, איזה כיף שהיה לזה תקציב בזכות המחיר השפוי של מצודת ברקאי, ונשארו לרקוד עד שלוש (!) בבוקר בזכות הבחירה המעולה של אדי וחבר שלו של DJ הורס! המשפחה לא הפסיקה להחמיא על האווירה היוקרתית והמיוחדת, שפשוט התאימה לכולם, המבוגרים והצעירים כאחד. בל נשכח את כל החבר'ה מהמוקד, שקצת זקפו לזכותם את זה שאני ואדי התאהבנו והתחתנו. אז אספתי את כל הבנות מהמוקד ועוד מספר חברות מהבית ולקחתי אותן לרחבת החופה במהלך הערב וכמו בסרטים האמריקאים הסתובבתי וזרקתי אחורה את הזר פרחים. מקווה שהברכה שלי תביא להן את החתונה המיוחדת שלהן. ובכלל איזה כיף זה לקבל עד עכשיו וואטסאפים וטלפונים מהאורחים שמספרים כמה הם נהנו! וכנראה, שהיקום, כשהוא מחליט שהוא בעדך, אז הוא לא מסתפק במועט. אחרי כל הכיף הזה, הודיעו לי הבוקר שהתקבלתי לעבודה שמזמן זממתי עליה: אני הולכת להקים מוקד שירות מאפס עבור חברה בינלאומית שנכנסת לישראל. יש שיקראו לזה קארמה, אני סתם שמחה שבסוף הכל מסתדר. וכשהכל דבש, אז יש גם ירח דבש. בשבוע הבא אנחנו נוסעים לסוף שבוע רומנטי בפריז. כבר אמרתי שאני אוהבת את החיים? ותודה למצודת ברקאי ששיתף אותנו בתחרות ויצא לנו לזכות ב400$ בזבוזים בדיוטיפרי

חופת חתונה מצודת ברקאי - גן אירועים בשרון

רוצה לספר לנו על החוויה שלך

אנחנו נשמח לשמוע את החוויה שלך בליווי הזוג