איך להפתיע את החתן והכלה?

חשבתם מה הדרך להעלות חיוך ודמעה בו זמנית אצל הזוג האוהב?

החברים הטובים שלכם החליטו שהגיע הזמן לאירוע מדליק, ארגנו את כל המשפחה והחברים. במשך חודשים ישבו ותכננו ערב שכולו שמחה ואושר. ואתם יחד איתם מתרגשים ומתכוננים לקראת הערב המיוחד הזה.

כחברים טובים של בני הזוג לא תסתפקו רק במעטפה כבדה. כחברים טובים תרצו להפתיע את הזוג המאושר. טרנד הסרטונים קיים כבר מספר שנים. והוא החליף את המופעים בצורת הצגה או שיר מחריש אוזניים במהלך האירוע. זה קרה בעיקר כי הטכנולוגיה הגיעה אל כולם. ולערוך סרטון הרבה יותר פשוט מבעבר.

יש סוגים שונים של סרטוני מתנה לחתונה:

סרט ברכות- מראיינים את כל המשפחה והחברים ועורכים לברכה אחת ארוכה


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

סרט שחזור- משחזרים רגע מכונן בזוגיות לדוגמא היום בו הכירו או שילוב של אירועים חשובים בדרך ההכרות עם המשפחה, הבוקר הראשון יחד, מעבר דירה אימוץ הכלב.

סרט ההצעה- מראים לכל האורחים את ההצעה, כמובן שסרט כזה מצריך תכנון עוד בשלב הצעת הנישואים והכנת ציוד לצילום המאורע החגיגי

סרט הפעלה- מכינים פעילות כלשהי לבני הזוג, כל אחד בנפרד ואז משלבים יחד. יש כאלה שאוהבים לערוך פעילויות כאלה במסיבת הרווקים או במסיבת הרווקות

סרט לייב- הוא כזה שמזמינים חברים ומשפחה שלא הצליחו להגיע להעלות לשידור חי ולהרגיש כאילו ונמצאים באירוע

ועוד סוגים רבים של סרטים..

כל מה שחשוב לדעת על סרטון פדיחה

כמה דגשים חשובים לפני שתתפנו להכנת הסרטון- או כמו שאנחנו קוראים לסרטון- סרטון פדיחה. 
ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים להכנת הסרטון שיזכה באוסקר של כל סרטי החתונה.

אשה עם כובע - אולם אירועים בשרון

סרטון בהפתעה

השחיזו כישורים של אנשי שב"כ הכנת הסרט חייבת לקבל סיווג ביטחוני של מבצע צבאי חשאי, תוך נקיטת כל האמצעים כדי שהזוג הצעיר לא יחשוד במאום. החתימו את כל המשתתפים בהסכם סודיות (NDA). לא באמת, אבל הבנתם את חשיבות ההפתעה

ילדות רוכבות על אופניים - אולם אירועים בשרון

תחקיר מעמיק

ודאו עם הגורמים המקורבים ביותר לזוג מי ממש חייב להופיע בסרט: הסבתא הפולניה שנעלבת תמיד, דודה מגניבה, הכלב האהוב של האקס של הכלה, הגננת שהחתן עדיין שומר אתה על קשר, וודאו שאף אחד לא יישאר מחוץ לתמונה. ככל שהתחקיר שלכם יהיה מעמיק יותר כך תוכלו "להוציא" יותר איכויות מאותו הקרוב. שבו עם בני הזוג ועל הדרך תשאלו שאלות על בני המשפחה שלהם וחברים. כך תוכלו לדלות מידע חיוני לסרטון.

טבע - אולם אירועים בשרון

צאו מהקופסה

כשאתם חושבים על קונספט, רק אתם, שמכירים את בני הזוג, יודעים עד כמה אפשר לעוף עם הדמיון ולתת ליצירתיות להשתולל. בקצה המתון והבלתי מפדח בעליל של סרטון פדיחה אפשר פשוט לצלם את בני המשפחה והחברים מברכים את החתן כלה. אם אתם מוכנים להיות קצת נועזים, אפשר לעשות ליפסינג או קאוור לשיר אהוב עליהם, להכין כתבת תחקיר מיוחדת על פשע שהזוג כביכול ביצע, סרטון נוסח סרט טבע, או תכנית ריאליטי – אין גבול לאפשריות ורק היצירתיות והפתיחות של בני הזוג הן הגבול.

זמנים

אמנם בטקס אכן יהיו טבעות, אבל אל תתפתו לחשוב שאתם מפיקים את הפרק הבא בטרילוגיית "שר הטבעות". כשאתם מתכננים, מצלמים ועורכים את הסרט, אל תשכחו שהאורחים לא באו לצפות בסרט באורך מלא, ולחתן כלה יש עוד תכנונים לערב החתונה שלהם. סרטון חתונה טוב הוא באורך של עד 4-5 דקות.

חתן כלה - אולם אירועים

אמצעי הקרנה

אל תשכחו שכדי להקרין את הסרט צריך אמצעים מתאימים – מקרן, מסך, מערכת הגברה. אל תשכחו לבדוק מראש עם מנהל האירוע בגן אירועים מה הם מספקים, וכך תדעו למה אתם צריכים לדאוג בעצמכם. עצה נוספת היא לברר עם האחראי תאורה הגברה בגן אירועים באיזה פורמט הוא יכול להקרין את הסרטון. והעצה הכי טובה היא להגיע כמה ימים לפני החתונה ולעשות טסטים של ההקרנה במקום. תופתעו לדעת שמה שמוצג במסך המחשב לעיתים שונה ממה שמוצג במסך ענקי בתחושה שעוברת לצופים לכן בדיקה מקדימה תמיד נכונה.

והטיפ הכי חשוב– אם אתם תיהנו מהכנת הסרט, האורחים ייהנו לצפות בו. קחו את זה בכיף, ושיהיה במזל!