כשמחפשים מקומות לאירוע ברחבי הארץ, נוטים להסתכל על גורמים רבים. הרי כל אחד רוצה חתונה באווירה קסומה, ממש יום שהוא כל כולו שלמות, שהכל יתפקד כמו שצריך, שכל האורחים יגיעו וישמחו בשמחתו, והחתונה תיזכר לעד. לכן מתכננים זמן רב, משתדלים לחשוב על כל הגורמים להצלחה, מקבלים עצות מכל מכר שעבר את החוויה, ופשוט מקווים להגיע ליום המאושר ולעבור אותו בהצלחה.

חיפוש מקום לאירוע זה השלב החשוב ביותר

כבודם של כל שאר התכנונים במקומם מונח. לתלבושות יש תפקיד חשוב בהופעה, התקליטן יכול לעשות הבדל בין שמחה גדולה לאירוע שגרתי, ושלל האטרקציות שתפזרו בכל פינה יכולים לשדרג את האירוע. אבל מעל הכל עומד המקום בו תבחרו להתחתן.

לאולם או גן אירועים בשרון יש את היכולת להבדיל בין אירוע גדול ושמימי לסתם עוד אירוע נחמד שהאורחים באים לעשות עליו וי. והרי סיכמנו שזה לא מה שאתם מכוונים אליו.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

מקומות לאירועים בשרון יש הרבה, כעת תשמעו על הטוב מכולם

הכירו את מצודת ברקאי, המקום בו כל החלומות מתגשמים. המצודה שלמרגלותיה הוקם גן האירועים הקסום, נשתמרה במשך ארבע מאות שנים, עובדה המעניקה לה יופי עתיק ומיוחד. עליו הוסיפו את האלמנטים המודרניים המאפיינים אירועים בשנות האלפיים, והתמונה שמתקבלת כליל השלמות. מצודת ברקאי זה לא עוד מקום לאירוע, אלא גן אירועים יוקרתי שעוצב בצורה ייחודית ומיוחדת על מנת לספק לכם אירוע אקסקלוסיבי.

מה אתם מקבלים במצודת ברקאי?

כמו בהרבה מקומות לאירועים ברחבי הארץ, גם כאן תקבלו את כל המגיע לכם ביום המאושר בחייכם, רק שההבדל הוא בהשקעה ובפאר להם אתם זוכים במחירים סבירים ושפויים. עיצוב המקום נבנה בארכיטקטורה יוצאת דופן המשלבת בין ישן לחדש.

מטעמי המקום הם תאווה לחך ושמחה בפה. צוות המקום יעשה שמיניות באוויר על מנת לספק לכם ערב טיפ טופ שכולו הצלחה. תוך ליווי צמוד ויחס אישי אתם בונים את היום המושלם.

כך יתנהל האירוע שכל כולו פסטורליות וקסם

נוכל לתאר לכם במספר מילים כיצד האירוע שלכם הולך להיראות: את קבלת הפנים עם כל האורחים שמגיעים אתם עורכים במפלס העליון שעוצר נשימת כל נוכח עם מפלים ונחל זורם. מרבצי דשא ירוקים וכיפת השמיים יהיו מנת חלקה של החופה הקסומה שתערכו במפלס העליון. ולמען האירוע עצמו בכל ימות השנה אתם זוכים להיות באולם המרכזי המפואר והמאובזר.

חיפשתם מקום לאירועים בשרון, במרכז, בצפון ובדרום, ובסוף מצאתם את מה שחיפשתם – מצודת ברקאי. אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שהמקום פועל תחת רישיון עסק תוקף וביטוח כולל, וכל אחד יכול ליהנות משירותי המקום בשל תעודת הכשרות המחמירה הוא מחזיק. זה הזמן להפוך את הפנטזיות למציאות שרירה וקיימת