החיפוש אחר הפקה של חתונה אחרת ובלתי נשכחת מוביל זוגות רבים להפקת חתונת קונספט מיוחדת המציעה הן לאורחים והן לבעלי השמחה אירוע חוויתי של פעם בחיים אותו לא ישכחו וכן ישמרו זיכרונות רבים מהאירוע לכל המשך חייהם. צעירים רבים מחפשים מקום מקורי לחתונה, מקום שיהיה מגניב ומושלם בדיוק לחלום שיש להם על החתונה שלהם.

חתונות קונספט מציבות רף גבוה ונחשבות לחתונות המהנות, היפות והשמחות ביותר שיוצרים חתונה אחרת וייחודית מחתונות שונות. אזור השרון לדוגמא מציע אינספור נושאים לחתונה בשרון המושכת את האורחים לחגיגה בלתי נשכחת עד לשעות הקטנות של הלילה.

חתונה אחרת

חתונה אחרת בנוסח ישראלי

זוגות רבים בוחרים במדינת ישראל כנושא המרכזי לחתונת קונספט. דגלי ישראל, ערימות חציר, כלי עבודה שונים ושאר אלמנטים נוספים יציגו תפאורה מדהימה לכל אולם אירועים ותשדר אווירה של אהבה לארץ ישראל ואדמתה. כמו כן מוזיקה ישראלית יכולה רק להוסיף לאווירה הארץ ישראלית ועל כן מומלץ לעדכן על כך את התקליטן מבעוד מועד.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

חתונה אחרת בסגנון יווני

התרבות היוונית מושכת מאוד ומאפשרת לכם ליהנות מחתונה אחרת בסגנון יווני בכל אולם אירועים בו תבחרו להתחתן. ביגוד יווני מסורתי, מאכלים יווניים הכוללים את הטעם והניחוח של המטבח היווני העשיר. שמן זית, עלי גפן, בשר טלה וכדורי בשר מטוגנים הם רק חלק מהמאכלים היווניים המסורתיים המוצעים על ידי הטבחים המקומיים. מוזיקה יוונית וכן להקות ריקוד יווניות מאפשרים לנו להציע לאורחים שלנו חתונה אחרת ומעניינת במיוחד אשר תיצרב בזיכרונם לעד.

חתונה אחרת- מסיבת תחפושות

אחד הנושאים הפופולאריים ביותר לחתונת קונספט מגיע היישר מרעיון “מסיבת תחפושות” המוכר בעולם כולו. בכדי ליצור חתונה אחרת בוחרים זוגות רבים לעדכן את קהל האורחים להגיע מחופשים לחתונה. מוזיקה ייחודית, תפאורה ועיצוב מתאימים וכן היענות של קהל האורחים לרעיון מביאים חתונות רבות לערב שלם של תחפושות, כיף והנאה צרופה עד לשעות הקטנות ביותר של הלילה.

מיקום החתונה

מיקומו של אולם אירועים הינו אלמנט חשוב בבחירת הקונספט לחתונה. חתונה בשרון למשל מאפשרת לכל זוג צעיר ליהנות מחתונות בנושאים רבים. מזג האוויר הנעים מאפשר קיום חתונות לכל אורך השנה במזג אוויר אופטימלי ונוחות הגעה מקסימאלית המאפשרים לכלל האורחים להגיע וליהנות מחתונה בשרון בכל נושא שתבחרו.

בעלי מקצוע, תלבושות, להקות, זמרים, מעצבי אירועים וכן אלמנטים רבים נוספים מאפשרים לנו לבחור את נושא הקונספט לחתונה בשרון ולאפשר לאורחינו ליהנות מחתונה אחרת ומעניינת במיוחד המספקת חוויה חד פעמית לכל אורך ואורך.