אין אחד שלא מכיר את הסיטואציה: מגיעים לאולם בה מתקיימת חתונה אליה אתם מוזמנים, הכל נראה דומה ברמה כזו או אחרת לשאר החתונות שהייתם נוכחים בהן בשנים האחרונות, ומתחילה רוטינה שגרתית ביותר שאין צורך לציין את שלביה. ואז אתם משוחחים ביניכם ומקיימים הבטחה – החתונה שלנו הולכת להיות ייחודית ביותר, כזו שרובם המוחלט של האורחים עוד לא ראה. אנחנו נשקיע בכל פרט, ונמצא את המקום עוצר הנשימה שישבור את כל המוסכמות.

רחבת כניסה היסטורית

חתונה מיוחדת מצריכה מתחם אירועים יחיד מסוגו

רוצים חתונה אחרת? תארו לעצמכם את שלל המוזמנים פוסעים אל תוך טבע פראי בעיצוב מחשמל. מפלים גועשים ומוצגים עתיקים לצד אלמנטים מודרניים, אין כל ספק שאף אורח לא יוכל להישאר אדיש, וכל אלו שציפו להגיע לאולם סטנדרטי, ההפתעה עבורם כפולה ומכופלת.

כך צריך לחשוב ולתכנן כשבאמת שואפים ליצור אווירה מיוחדת, אחת ויחידה שנדיר מאוד למצוא ברוב החתונות אליהן מוזמנים. חושבים שלא תצליחו למצוא מקום כזה, בטח שלא בתקציב שעומד לרשותכם? צפו להפתעה נעימה.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

 

חתונה מיוחדת במינה שתהפוך את הערב שלכם למדהים

מעוניינים במקום שידהים אתכם ביופיו ופשוט תתאהבו בו ממבט ראשון? מצודת ברקאי לרשותכם – זה המקום לעשות חתונה אחרת ממה שאחרים עושים. המצודה העתיקה בת 400 השנים היוותה את ההשראה לבניית המקום, המתהדר בחתונות עוצרות נשימה. במקום נבנו מפלים לפי תורת הפנג-שווי המעניקים עוצמה ואווירה קסומה.

החתונה מתחלקת לשלוש: קבלת הפנים במפלס עליון מעוצב להפליא עם שילוב של עתיק אל מול מודרני. את החופה אתם תזכו לערוך תחת כיפת השמיים על דשא ירוק, ואת מרכז הערב שלכם תחגגו באולם המעוצב והממוזג המתאים לכל ימות השנה ולכמות אורחים משתנה.

רחבת כניסה מהודרת

חתונה במקום מיוחד היא כבר לא בגדר חלום

מצודת ברקאי מזמינה אתכם ליהנות מכל הטוב שיש למקום להציע, וזה לא נגמר בעיצוב הנדיר.
צוות חם ומפנק ילווה אתכם אישי צמוד לכל אורך הערב וידאג כי לא חסר לכם דבר. המקום מספק סוויטה מפנקת לזוג המאושר עם נוף פסטורלי לכל המצודה.

האורחים ילקקו את האצבעות אחרי שיסעדו את לבבם עם האוכל האיכותי והטעים שמצודת ברקאי מכינה, ולמעשה אתם זוכים ביומכם המיוחד בחבילת שירות כוללת ושלמה שלא חסר בה דבר והיא ללא רבב.