אולמות אירועים בצפון – חגיגת טעמים

כל אחד רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת. גם גני אירועים רבים מבינים, שייחודיות חשובה לבני הזוג הבאים בברית הנישואים. לכן, הם מעצבים ומתכננים  את האירוע מתוך חשיבה על רעיון מסוים שיבוא לידי ביטוי בזמן השמחה.

כניסה למצודת ברקאי

טבע פראי למרגלות מצודה

מחפשים אולמות אירועים בצפון? מצודת ברקאי זה המקום בשבילכם! עריכת אירוע בטבע היא אחת הדרכים היותר נפוצות על מנת להפוך אירוע לייחודי. זה יכול להיות מקום קבוע ומסודר בתוך הטבע או ממש להגיע עם הציוד לטבע בתולי ולערוך שם את האירוע. התפאורה הטבעית מדהימה והאוויר הפתוח עושה לאנשים רק טוב.

בחיפושים אחר אולמות אירועים מיוחדים בצפון, ניתן להבחין בנקל,  שקיימים מספר גני אירועים שבחרו למקם את גן האירועים שלהם מסביב לאחד מהמבנים ההיסטוריים שארצנו התברכה בהם. יזמים נמרצים שיפצו, שימרו והפכו אותם לגולת הכותרת של הגן. רבים חושבים ומרגישים שלבוא בברית הנישואין בערב למרגלות מבצר, זה אחד הדברים היותר רומנטיים שיש.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

מצודת ברקאי מעין הציפור

אולמות אירועים מומלצים בצפון – חגיגה גסטרונומית

דרך נוספת לקבל ייחודיות היא דרך התחום הקולינרי וליתר דיוק על ידי הפיכת האוכל למיוחד. תפריט מזון ייחודי הוא תחום ההופך ליותר ויותר נפוץ בגני אירועים – סושי מיפן או סטייקים עסיסיים מדרום אמריקה, מזון מולקולרי או לחילופין מזון המבוסס על תפריטים עתיקים בני מאות ואלפי שנים. כמובן שחוץ מהייחוד המנות טעימות, איכותיות ומעוצבות להפליא.

מצודת ברקאי מהשמיים

כל הייחודיות במקום אחד?

ויש מקומות שהם כל כך מיוחדים שקשה לעמוד בפני הייחוד שלהם..  מצודת ברקאי היא דוגמא מצוינת לכך: זהו גן אירועים בצפון השרון, מדהים ביופיו ונמצא למרגלות מבצר יפיפה. המבנה מעוצב בצורת מפלסים וכשעולים לראש המבצר, ניתן להתרשם מהמרחבים הירוקים ולהרגיש חלק מהטבע.  המתחם מעוצב כך שבין האורחים תהיה אינטראקציה חברתית נעימה ונינוחה – האורחים עוברים בין המפלסים עם כוס משקה או צלחת עם תפריט קולינרי ייחודי ואיכותי, פוגשים מכרים ונהנים מכל רגע.