אירוע עסקי בשרון

אירועים עסקיים הם אירועים שנועדו להעניק תרומה לפעילות עסקית כלשהי. אירוע עסקי יכול להיות מסוגים שונים כמו: גיוס של משקיעים למיזם חדש, ערב השקה למוצר חדש, ערב התרמה לארגון חברתי בשם העסק, ערב עובדים לשם הבעת הוקרה והעלאת המורל של העובדים, ערבי קוקטייל בהוקרה לספקים או לשותפים עסקיים ועוד, כאשר הדגש המרכזי הוא יצירת רושם חיובי לעסק שלכם, על לקוחות, עובדים, ספקים ומשקיעים.

אירועים עסקיים בשרון במקום מיוחד ומרשים

גן האירועים הבנוי למרגלות אחוזת ברקאי בת ה – 400 שנה, הוא מקום בעל עיצוב ייחודי, בהשראת המצודה העתיקה. במקום שלושה מפלסים: מפלס עליון בו נמצאת רחבת קבלת הפנים, אשר משולבים בה באר עתיקה, מזרקות ונחל מים זורמים. מפלס תחתון שבו מדשאה ירוקה ורחבה, בה ניתן לערוך חופות או אירועי חצר. ומפלס אמצעי שבו המתחם המרכזי, עם אולם מקורה המתאים לאירועי חורף או קיץ, עם 300 עד 1100 חוגגים.

למצודת ברקאי יש הרבה יותר להציע מאשר רק עיצוב מרשים ומיוחד: בגן תמצאו מפלי מים הבנויים על פי תורת הפנג-שווי, חנייה בשפע, רישיון עסק, ביטוח, תעודת כשרות, שירות מקצועי, יחס אישי ותמיכה לכל לקוח, תוך הפקת אירוע בהתאם לצרכים ולציפיות העסקיות שלכם. על כן, אם הינכם מחפשים לקיים אירועים עסקיים בשרון – מצודת ברקאי מתאימה למטרה זו כמו כפפה ליד.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

אירוע עסקי בשרון: האירוע שלכם זה העסק שלנו

צוות מצודת ברקאי מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אשר מתמחים בהפקת אירועים מיוחדים במינם, בינהם אירועים עסקיים בשרון, כאלה שישאירו רושם משמעותי על האורחים שלכם. כבר בשלב תכנון האירוע נסייע לכם לאפיין את קהל היעד של האירוע שלכם ולהפיק אותו בהתאם לאופי הקהל. הצוות שלנו למוד ניסיון ויעניק לכם את הכלים אשר יביאו לבניית ערב מרשים שיביא לעסק שלכם תועלת ותרומה משמעותית.

אם אתם רוצים לערוך אירוע עסקי באזור השרון ומחפשים מקום יפה ומיוחד שיש לו ניסיון בהפקה של אירועים מוצלחים ויעילים, צרו קשר בהקדם ובואו להתרשם מגן האירועים במצודת ברקאי. נשמח לספר לכם על מבצעי החורף האטרקטיביים שלנו ולהפיק עבורכם אירוע מרשים במחיר שפוי. אל תבזבזו זמן יקר בחיפושים – במצודת ברקאי אתם מקבלים תמורה מלאה לכסף שלכם.

עוד על הפקת אירועים עסקיים