חתונה רפורמית בישראל

זוגות רבים בישראל מעדיפים שלא להינשא בדרך המסורתית ובחורים בדרכים אלטרנטיביות למסד את הקשר ביניהם, למשל בחתונה רפורמית. חתונה רפורמית היא דומה מאוד לחתונה המסורתית, כיוון שהיא כוללת רב, חופה וקידושין, אך נבדלת ממנה מההיבט השוויוני. בחתונה רפורמית, יכולה גם האישה לענוד טבעת לגבר ולשבור את הכוס. בנוסף, הזוג בוחר את נוסח הכתובה כלומר, בכתובה הם מביעים את התחייבותם ההדדית ואת רצונם לבנות בית בישראל.

חתונה רפורמית בישראל באולם מיוחד וקסום

מצודת ברקאי הוא אולם שנבנה למרגלות מצודה עתיקה, כבת 400 שנה. מדובר באולם עם רמת כשרות גבוהה, רישיון עסק וביטוח, אשר מקיים חתונות מסוגים שונים, לרבות חתונות רפורמיות. אווירת האולם היא מיוחדת במינה, כאשר המרחב מחולק לשלושה מפלסים: מפלס עליון, שבו נערכת קבלת הפנים לאורחי האירוע, מפלס תחתון, שבו ממוקמת החופה תחת כיפת השמיים ומסביבה מדשאת ירק והמפלס האמצעי, שהוא המתחם המרכזי של האולם ובו אולם מקורה ומפואר.

תכנון חתונה

במצודת ברקאי בנינו סוויטה מפוארת לזוגות האוהבים, ממנה ניתן להשקיף על כל חלקי האולם. עיצוב האולם משולב בהשראה מהמצודה העתיקה ומשלב בין עבר לחדשנות מודרנית. 160 מטר של מפלים אנרגטיים נבנו לפי תורת הפנג שווי, באר עתיקה, מזרקות, נחל מים זורמים וארכיטקטורה שתרגש כל אורח, כבר עם כניסתו לאולם.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

במצודת ברקאי צוות מנוסה ובעל תודעת שירות גבוהה, כך שכל לקוח מקבל ייעוץ מקצועי וליווי כבר מהפגישה הראשונה. ביחד אתכם נפיק אירוע שמתאים לציפיות שלכם, עם אוכל איכותי ומפנק וסטנדרטים ללא פשרות. האולם ממוקם בקרבת כביש 4, כך שהגישה אליו נוחה ומהירה.

חולמים להתחתן באווירה עתיקה ומרגשת? צרו קשר עם צוות מצודת ברקאי ונשמח לספר לכם איך אפשר להפיק אירוע חלומי במחיר שפוי.

כדאי גם לקרוא: