גן אירועים בטבע

כולם מכירים את האירועים הסטנדרטים של קבלת פנים באולם האירועים, בופה עשיר ומגוון, חופה, ריקודים, מנות, קינוח וכו'… מעטים זכו להיות נוכחים בהפקה ייחודית של גן אירועים בטבע, באווירה טבעית וקסומה של חתונה בטבע. אירועים בחיק הטבע הם לא רק אותם אירועים המתקיימים בחוף ים, בשטחים פתוחים כמו יער או חורשה וכדומה. כיום, ישנם מקומות מסודרים המציעים חתונה בטבע במרכז כיפת השמים לצד נוחות ויוקרה מרביים.

חתונה בגן קסום – גן אירועים בטבע

בעבר נהגו לקיים אירוע רק באולמות המיועדים לכך, אולם היום המגמה היא לקיים אותם תחת כיפת השמיים. לכן, גן אירועים בטבע היא הבחירה המושלמת. בגן יפהפה ומרהיב שתוכנן ועוצב באופן חגיגי ויוקרתי לצורך העניין. כיום, זוג שמעוניין להתחתן בשטח פתוח, לא חייב בהפקה מתישה במקום לא ממוסד שערוך לכך. אותו זוג יוכל לערוך את חתונת החלומות שלו במקום מושלם, בגן, פסטוראלי, לעיתים לצד בריכה, או ממש בקרבה לים. אירועים מסוג זה הפכו לדבר נגיש ובר ביצוע ולכן, יותר ויותר אנשים מעדיפים אירוע באווירה פתוחה.

חתונה בטבע – שילוב של טבע ויוקרה

ישנם מקומות המציעים אירועים בטבע, או שילוב של חגיגת האירוע באולם ובגן לאירועים. כלומר, במחצית הראשונה של הערב ניתן לערוך בופה עשיר במיוחד וקבלת פנים שתתן תחושה של חתונה בטבע במרכז ובמחצית השנייה להיכנס לאולם אירועים השייך לאותו המקום. דבר זה מומלץ כאשר מזג האוויר אינו צפוי ולכן, עדיפה האפשרות של כניסה למקום סגור. כמו כן, האורחים שמגיעים מהודרים יעדיפו לרקוד ברחבה ממוזגת בעונה החמה. כמובן, שהשיקול לקיים אירוע בטבע תלוי בראש ובראשונה בבעל השמחה, בסגנון שלו ושל האורחים שלו. ישנם זוגות מתחתנים שחלומם היה להתחתן בחיק הטבע ויש בניהם הסכמה מלאה בנושא וישנם כאלו שיעדיפו מקום רשמי כמו אולם אירועים מפואר.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר