אתם כבר מזמן גרים ביחד, ובשעה טובה החלטתם למסד את היחסים. החברים שלכם כבר מכירים ואפילו ההורים שלכם התוודעו אלה אל אלה. אתם מוצאים את עצמכם משוטטים בין גני אירועים, בוחנים פרטים, לוקיישן ותפריטים, כאשר שאלת השאלות נשאלת: היכן ומתי עורכים את החתונה?

חמישי בערב בפקק בדרך לחתונה

נכון. כמעט כל החתונות שבהם הייתם היו בערב, וחלק לא מבוטל מהן בחמישי בערב. למעשה, כאשר אומרים לכם חתונה אז התמונה שעולה לרוב היא של שעות הערב, שקיעה, יקיריכם מפזזים ברחבת הריקודים וברקע שדה/ים/יער חשוך. אבל בעצם למה זה חייב להיות בערב? בסרטים הזרים החתונות מתקיימות באור יום מלא. מדוע השעות המרגשות בחייכם המשותפים צריכים להתקיים בחושך? למה לא באור?

במת ה DJ ברחבת הריקודים של מצודת ברקאי

חתונה ביום שישי בבוקר זה לא רק טרנד

אנו במצודת ברקאי מציעים לכם לערוך את החתונה שלכם ביום שישי בבוקר באירוע מושקע, מעוצב וייחודי. להתוודע לחוויה קולינרית יוצאת דופן באיכותה – החל מאיכות ושפע חומרי הגלם המגיעים מגינות התבלינים והירק הסובבים את הגן, וכלה ביצירה האישית והאיכותית של שף הבית. למצודת ברקאי יש כמובן רישיון עסק תקף, תעודת כשרות וביטוח לבעלי השמחה והאורחים.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

חושבים על חתונה בשישי בבוקר? צרו קשר ונציג מטעמנו ילווה אתכם לכל אורכו של האירוע המרגש, יתמוך ויעזור לכם בכל דבר שיעלה ביום המרגש בחייכם.

לובי האורחים במצודה