מחפשים גן אירועים בשרון? עריכת אירועים באזור השרון הפכה עם הזמן לנפוצה יותר ויותר, ואם אתם שואלים את עצמכם למה? הסיבות מגוונות וסביר להניח שזה פשוט משום שלבחירה יש המון יתרונות ומעט מאוד חסרונות, על כך ועל עניינים נוספים הנוגעים למציאת מקום לקיים בו את ההפקה הפרטית שאתם מתכננים אתם מוזמנים לקרוא במאמר הבא.

חופה במצודת ברקאי
נעים להכיר – מצודת ברקאי, גן אירועים בשרון הצפוני

גני אירועים בשרון – היתרונות רבים והחסרונות מועטים

השרון תמיד היה ידוע בתור מקום שנעים לגור או לבקר בו, חלק בארץ שיש בו גם ערים גדולות וקטנות יותר, גם מושבים וקיבוצים, נוף משתנה – משדות ופרדסים, דרך ים ונחלים ועד יערות וחורשות. אזור שלצד קדמה והתפתחות עדיין שומר על צביונו ומתאפיין ברוגע ואווירה פסטורלית, בשונה מערי המרכז ההומות.

ומלבד המאפיינים האלה, בכל מה שקשור למתחמים המיועדים לקיום הפקות, כל מי שמתכנן אירוע וחושב לערוך אותו בשרון נהנה מאפשרות לבחור מתוך היצע מגוון המורכב מאולמות וגנים במיקומים ובקונספטים שונים. מהיותו של אזור מרכזי ונוח להגעה כמעט מכל רחבי הארץ מצד אחד אך גם מהיותו שקט ושליו מצד שני ומרוחק דיו מההמולה, הכבישים הסואנים והפקקים.

למה גן אירועים בשרון?

בנוסף, גני אירועים בשרון נחשבים ליוקרתיים ואקסלוסיביים, ויש לכך לא מעט השפעה על רבים מעורכי ההפקות, פרטיות ועסקיות כאחד. אך מן הסתם יש גם כמה מינוסים, כאשר העיקרי שבהם נוגע לעלויות – העלויות נוטות להיות די גבוהות, גם אם הן כנראה מוצדקות, ושפעמים רבות המתחמים הללו מתאימים לאירוע קיץ ואביב בלבד.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

עם זאת צריך גם לזכור שאלה הם חסרונות שאינם דווקא ספציפיים לגנים בשרון ושאפשר להיתקל בהם בגנים באזורים אחרים בארץ, כך שהפלוסים כנראה בכל זאת עולים על המינוסים.

מטוגנים קבלת פנים

איך לגשת למטלת מציאת המקום המושלם

אם נחוצות לכם כמה עצות קטנות לביצוע המטלה, אם אתם מעוניינים לדעת מהם הדברים שחשוב מאוד להקפיד לבדוק בשעה שסוקרים ולפני שבוחרים, הנה בקצרה הפרמטרים המהותיים – לוודא שיש רישיון עסק וביטוח, רצוי שיהיה פשוט ונוח להגיע אל המקום ושתהיה בו חניה בשפע, העיצוב צריך כמובן להיות לטעמכם והגודל והמרחב צריכים להתאים לכמות המוזמנים. ועצה מועילה נוספת (אם לעלויות יש משמעות בעיניכם), היא לבקש הצעות מכמה מקומות ולהשוות מחירים והתמורה שאתם מקבלים לכספכם בכל מתחם.

כניסה למצודת ברקאי

מצודת ברקאי – יופי וקסם, עתיק ומודרני, חלום ומציאות, במקום אחד

אם אתם גן אירועים בשרון ייחודי ואיכותי, במיקום נהדר ובעיצוב מרשים, זה הזמן לערוך הכרות עם מצודת ברקאי, גן קסום שהוקם לצד מצודה בת 400 שנים ועוצב בהשראתה אך בתוספת אלמנטים דקורטיביים מודרניים.

במקום שלושה מתחמים – אזור קבלת הפנים ובו נחל מים זורם, באר עתיקה ומזרקות. אזור המיועד לעריכת חופות תחת כיפת השמיים, והמתחם המרכזי שהוא למעשה אולם מקורה וממוזג, כך שלא משנה באיזו עונה בשנה מדובר, תוכלו למצוא מענה הולם. אנו שמחים להזמין אתכם לעיין באתר, לצאת לסיור וירטואלי ולפנות אלינו לקביעת פגשה.