יתרונות וחסרונות של גן אירועים

לא מעט אנשים שמעוניינים לערוך אירועים, בין אם מדובר באירוע גדול או קטן, נוטים לבחור היום בגני אירועים מסוגים שונים לשם כך. זה אך טבעי, לאור העובדה שמקומות מסוג זה, במקרים רבים, הם גם נמצאים באזורים מאוד יפים ושלווים, והם גם מעוצבים בצורה מאוד מרשימה, באופן כזה שיכול להתאים למגוון רחב של אירועים, בסגנונות שונים.

אך כפי שאנחנו יכולים להניח, לצד היתרונות הרבים, אותם נמנה מיד, יש גם מספר חסרונות בגני אירועים וכל מי שמתכוון לערוך אירוע בגן כזה או אחר, חייב להיות מודע אליהם, על מנת שהוא יוכל להיערך בהתאם, בין אם זה בשלב קבלת ההחלטות לגבי האירוע ואם זה בשלב תכנון וארגון האירוע.

 

לפני שאנחנו נעבור לשלב של יתרונות וחסרונות, צריך לומר, היכולת שלנו לארגן אירוע טוב, תלויה הרבה במיקום בו אנחנו עורכים את האירוע ובאופן ספציפי בצוות שעובד בו ובתנאים שיש במיקום זה. לכן אנחנו לא יכולים לבחור גן אירועים כזה או אחר, רק על בסיס הנקודה היכן הוא ממוקם וכיצד הוא מעוצב, אלא אנחנו צריכים להתייחס למגוון רחב של נקודות בשביל שנוכל לבחור את המקום הטוב ביותר עבורנו.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

רחבה של מצודת ברקאי

יתרונות של גני אירועים

אין ספק שהיתרון הגדול של גני אירועים, היא האווירה השוררת בו. אנחנו לא יכולים לארגן אירוע במקום שהאווירה בו לא נעימה, שלווה, פסטורלית, אווירה שגורמת לנו להרגיש כאילו אנחנו נמצאים בחלום. במקרים רבים גני אירועים מספקים את זה, בין אם זה בגלל המיקום, העיצוב, השטח שנפרש בפנינו ועוד.

יתרון גדול נוסף הוא, שאנחנו לא מוגבלים על ידי קירות, מדובר על מקום פתוח אז אנחנו יכולים לעצב אותו בצורות שונות, אנחנו יכולים להוסיף בו אלמנטים שונים, אנחנו גם נהנים מבריזה טבעית, אנחנו יכולים לחלק את המקום בצורה הרבה נעימה מאשר מקומות אחרים, וכן אין לנו הפרעות אקוסטיות מאחר והמקום לא סגור.

יתרון אנחנו שאנחנו נציג הוא, גני אירועים משלבים בתוכם עיצוב טבעי לצד עיצוב שאנחנו יכולים לייצר. כך אנחנו יכולים לעצב את המקום בקונספטים ייחודים ומרשימים.

טורטייה מקסיקנית

חסרונות של גני אירועים

שני חסרונות גדולים יש בגני אירועים. הראשון הוא, מאחר ומדובר במקום פתוח, אז אנחנו לא יכולים לערוך אירוע בכל תקופה בשנה. בחורף קר וגשום ובקיץ חם מדי. לכן גני אירועים רבים מעמידים לרשות מארגני האירוע, גם אזור מקור ובמקרים רבים גם יש להם אולם לצד הגן, אותו הם מפעילים בחורף ובחודשי הקיץ החמים.

החיסרון השני הוא, מאחר וגני אירועים הם פתוחים, אז הרבה פעמים מגיעים רעשים מבחוץ. זה קורה בעיקר במקומות שנמצאים על כבישים ראשיים. לכן יש לבדוק היטב איפה הגן ממוקם ומה רמת הרעש מסביב, על מנת שלא יפריע למהלך התקין של האירוע.

מצודת ברקאי – מקום קסום שמומלץ לערוך עמו הכרות

מצודת ברקאי היא מבנה עתיק בן 400 שנה שלצדו הוקם גן אירועים מרהיב בעיצוב ייחודי, אליו מוזמנים להתוודע ובו ניתן לקיים אירועים פרטיים לכמות קטנה או גדולה של מוזמנים ובכל חודשי השנה, ליהנות ממטבח איכותי, ממערכות וציוד טכני מתקדמים, מיחס וליווי אישיים וממחירים אטרקטיביים.