כיצד לבחור גן אירועים בקיסריה?

קיסריה היא ללא ספק אחד המקומות היפים והמיוחדים בארץ ונדמה שיש בה הכל – רצועת חוף נהדרת, מבנים עתיקים מתקופות שונות ואווירה קסומה שנוצרת בעקבות השילוב בין שני האלמנטים הללו.

כשאנחנו בוחרים גן אירועים בקיסריה, אנחנו יוצאים מתוך נקודת הנחה שהעלות של השכרת הגן לא תהיה נמוכה. אך בד בבד, זה אמור להגיע עם איכות גבוהה של שירותים, עיצוב ואיכות המקום. לכן אנחנו צריכים לברור את המקומות השונים, ביחס לעלויות שהמקום גובה מאיתנו.

חשוב להבהיר, עצם זה שאנחנו עורכים אירוע בקיסריה, לא אמור שהוא חייב להיות גדול ונוצץ, אנחנו בהחלט יכולים למצוא מקום אינטימי, שקט ושלוו, לערוך בו אירוע בקונספט שמתאים לנו. מן הסתם, זה גם בא ביחס ישיר לשאלה, כמה כסף אנחנו מוכנים להשקיע באירוע, ומה העלות שהמקום גובה מאיתנו על מנת לשכור את המקום ואת השירותים השונים שהוא מציע לנו.

 


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

מצודת ברקאי מעין הציפור

לפני שבוחרים אולם אירועים בקיסריה, כדאי להתייחס לגורמים הבאים שיהפכו את החתונה שלכם למושלמת:

השוואת בין מספר אולמות בקיסריה – מומלץ ללכת למספר מקומות ולברר ממה יורכב המחיר, כמה מנות יוגשו, האם האולם מספק תאורה מיוחדת והגברה מקצועיים. בנוסף לזה, כדאי לבדוק אם האולמות בקיסריה נותנים שירותי תכנון מקצועיים על ידי מפיק אירועים שילווה אתכם כל הדרך לחתונה. לפני ההגעה למקומות, כדאי לעשות רשימה מסודרת בטבלה של הפרמטרים שחשובים לכם ואתם רוצים לשאול לגביהם.

המלצות חברים ומכרים – רצוי לשאול מספר חברים קרובים לגבי המלצות על מקום האירוע . לרוב, הדעות של החברים אובייקטיבית והם יוכלו להביא לכם את ההמלצות הטובות ביותר ואולי גם יעזרו לכם לסדר הנחה על הדרך.

נוחות הגעה למקום – אחד הפרמטרים החשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון זה מקום האירוע ונוחות ההגעה אליו. זה מאוד חשוב לוודא שיש מקום חניה מסודר לאורחים וזה נמצא בקרבת תחנת רכבת או תחבורה ציבורית.

כניסה למצודת ברקאי

גן אירועים בקיסריה – בעונות הנעימות, תחת כיפת השמיים

זה לא סוד שכיוון שהאזור נחשב לקסום וייחודי, עם הזמן קמו בו מבחר מתחמים פתוחים שמיועדים לעריכת הפקות פרטיות או עסקיות תחת כיפת השמיים. גני אירועים בקיסריה זוכים לפופולריות רבה, מאותן סיבות שכבר הוזכרו וגם משום שברוב המקרים הם מאוד מעוצבים, מושקעים ויוקרתיים, כך שעורכי ההפקות יכולים להיות בטוחים שהם בחרו במיטב.

מה גם שיש כל מיני אופציות לבחור מתוכן – גן אירועים באזור תעשייה קיסריה, לצד הים, בסמוך למבנה היסטורי וכדומה, המבחר מגוון ויש מענה לכל העדפה.

אולם אירועים בקיסריה – בכל עונה מבלי לוותר על הנוף והאווירה

העיקרון נותר דומה גם עם אולמות אירועים בקיסריה, ההיצע רחב מבחינת מיקומים, סגנונות ועיצובים, ויתרון מהותי שיש להם על פני גנים זה שניתן לקיים בהם הפקות לאורך כל השנה, לא רק בימים החמים והנעימים, אלא גם בחורף ובסתיו כאשר קריר או יש סיכוי לגשם, וגם בקיץ ובאביב בלי לסבול מחום ולחות.

כך שאם אתם מחפשים אולם אירועים באזור קיסריה, מחכות לכם אופציות רבות מוצלחות, צריך רק לסקור ולהתרשם ממה שיש לכל מקום להציע.

מה מייחד את מצודת ברקאי, לעומת כל גני האירועים האחרים בקיסריה?

היא אומנם לא נמצאת בקיסריה, אבל מצודת ברקאי גם היא מבנה שהשתמר מתקופה עתיקה, ומה שאנו מציעים לכם זו האפשרות לקיים את האירוע שאתם מתכננים במתחם יפהפייה שהוקם למרגלותיה – גן ואולם המשתרעים על שטח של 35 דונם של מזרקות, נחל, מפלי מים ומדשאות. בקרו וסיירו באתר והתוודעו למקום המושלם לקיום חתונה.