אולם אירועים באזור חיפה והקריות

כשאנחנו מחפשים אולם אירועים באזור חיפה והקריות, מן הסתם, יש לא מעט פרמטרים על פיהם, אנחנו נחליט סופית באיזה מקום אנחנו רוצים לערוך את האירוע שלנו. אחד הפרמטרים צריך להיות המיקום של האולם. שכן זה משפיע על 2-3 נקודות משמעותיות.

ראשית, עלינו לצאת מתוך נקודת הנחה שחלק מהאנשים אינם מכירים את האזור ועל כן, יהיה לכם אולי קשה להתמצא בו. שנית, עלינו לזכור שבערים גדולות ובינוניות, לא פעם יש בעיה של חנייה, עלינו לוודא שמדובר במקומות מרכזיים שיש באזור שלהם מגרש חנייה או מקומות מורשים לחנייה. שלישית, עלינו לזכור שיש אנשים אשר מגיעים ממקומות רחוקים, קיים סיכוי שהם יצטרכו לנהוג בפקקים. עלינו להיות ערוכים לכך ולעדכן אותם בהתאם.

גני אירועים בחיפה – מה יש לתחום להציע?

החלטתם שאתם מחפשים אולמות אירועים בצפון? מבחר מתחמים מושקעים, במיקומים שונים ברחבי העיר וסביבתה (לצד הים, על הכרמל וכן הלאה), נוף יפה, קונספטים ועיצובים מגוונים. אבל צריך גם לזכור שכמו גנים בכל אזור אחר בארץ העלויות נוטות להיות יותר יקרות בהשוואה לאולמות, ויש מגבלות בכל הנוגע למזג אוויר – גם מבחינת קור וגשם וגם מבחינת חום ולחות, כך שהתקופה האידיאלית לעריכת הפקות היא בעצם בחודשי האביב, תחילת הקיץ ותחילת הסתיו.

בחור בקפידה. החוגגים יוכלו לבחור בתפריט בשרי או חלבי כאשר לרוב אין אפשרות לערבב בין המנות מטעמי כשרות של בעל האולם או גן האירועים. בעוד רבים רואים בארוחת האירוע בארוחה העיקרית ביום מומלץ לבחור בתפריט בשרי וזאת על מנת להשביע את רעבם של האורחים המגיעים רעבים במיוחד לאירוע.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

פילה אמנון

אולמות אירועים באזור חיפה והקריות– מה יש לתחום להציע?

גם פה יש מגוון רחב של מתחמים הממוקמים בכל חלקי העיר וכמובן בקרבתה, הסגנונות גם הם משתנים, החל ממקומות באווירה כפרית ונינוחה ועד אולמות יוקרה מפוארים וניתן לקיים בהם הפקות לאורך כל השנה בלי לחשוש שמזג האוויר יקלקל את החגיגה. בכל מה שקשור לחסרונות, הם די מעטים ובאים לידי ביטוי בעיקר בהשוואה לגנים ועצם קיום האירוע במקום סגור, ולא באוויר הפתוח.

שניצלונים

גן או אולם אירועים לחתונות בחיפה? בואו להכיר מתחם קסום שהוא גם וגם

הנימוקים לכאן ולכאן יכולים לסייע אך מצד שני עלולים גם לבלבל, ולכן יש לנו הצעה בשבילכם, לערוך הכרות עם מקום מקסים במחוז חיפה והקריות, באזור פסטורלי ונעים, שיש בו גם גן וגם אולם ובכך מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות של שניהם ללא החסרונות.

מטבח שף סושי

בקיבוץ ברקאי שוכנת לה מצודה, פיסת היסטוריה בת ארבע מאות שנה, כאשר לצידה ובהשראתה נבנה מתחם אירועים מרשים, הכולל – מפלס עליון בו נערכות קבלות הפנים, עם מזרקות, נחל ובאר עתיקה. מפלס תחתון שופע מדשאות המיועד לחופות תחת כיפת השמיים, ומפלס אמצעי שהוא אולם מעוצב, ממוזג ומקורה, להפקות קיץ וחורף ולכמויות קטנות או גדולות של אורחים.

באתר תוכלו להתוודע קצת יותר טוב אל המקום וקסמו, לקרוא אודותיו, לצאת לסיור וירטואלי, לצפות בתמונות ולבחון את התפריט והמנות, אתם מוזמנים לעשות זאת וגם לפנות אלינו לקביעת פגישת היכרות.