מחפשים גן אירועים בצפון

מאיפה מתחילים את ההכנות לחתונה?

החלטתם לערוך אירוע! מזל טוב! 

את הצעד הראשון עשיתם. ועכשיו נותר לכם כל שאר ההכנות והעיקרי שבהם הוא מציאת אולם אירועים שיארח אתכם ואת האורחים שלכם. לשמחת כולנו אנחנו בעידן מהיר והמידע זמן לכולנו באינטרנט. תמונות סטילס ו360 וגם וידאו מסוגים שונים כמו רחפן או תלת מימד. מאפשרים לכם לסנן את כל המקומות ולהוציא מתוכם את אלו שלא מתאימים לכם.

איך מחליטים על גן האירועים הנכון עבורכם?

לקחת את ההחלטה העיקרית שתשפיע על עיקר החתונה היא במילים עדינות- לא פשוטה. לכן אנחנו כאן, כדי לעזור לכם לחשוב על כל הפרמטרים צריך לקחת בחשבון.

  • מרחק של שני צידי המשפחה
  • כמות אורחים שהמקום מכיל
  • רישיונות ביטוחים גיבויים ואבטחה
  • גן, אולם או השילוב של שניהם
  • חתונת קיץ או חתונת חורך
  • כשרות המקום
  • סוגי תפריטים מגוונים כמו תפריט טבעוני או תפריט קווקזי
  • עיצוב בסיסי שאותו תשדרגו לעיצוב שמתאים לכם

אלה הנקודות הראשונות עליהם אתם צריכים להתעכב ולחשוב יחד טרם אתם יוצרים קשר עם הגנים והאולמות.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

מרחבים שיש רק בצפון הארץ

חופה במצודת ברקאי תצלום מלמעלה - גני אירועים בשרון

אירועים בצפון

אווווך הצפון, כמה שאנחנו אוהבים את הנוף הירוק של צפון הארץ. המרחבים הפתוחים והאוויר הנקי. האזורים הירוקים השקט השלווה והרוגע שמקבלים כאן לעומת המרכז הפקוק במיוחד.

הלא זה המקום המתאים לחגוג את חגיגות החתונה. מקום בו לחצי החתונה ירדו בעזרת האוויר הנקי וריח הפריחה. אזור אליו יגיעו כל האורחים ללא תחושת כבדות לאחר נסיעה לחוצה בפקקי העיר.

בגן אירועים בצפון עושים אירועים בהם כלל האורחים נהנים ממרחבי המקום והתפריט העשיר של שף הבית בגן פסטורלי וקסום. משהו ששמור לגני אירועים ואולמות בצפון הארץ ואולי גם לגבי גני אירועים בשרון

מה מיוחד באירוע בצפון?

אם נסרוק את צפון הארץ נוכל להתקל במספר רב של גנים ואולמות אירועים. חלקם מוכרים יותר ונושאים תדמית יוקרתית וחלקם פחות. כולם ככולם מציעים לך אירועים באווירה צנועה אך אלגנטית מרשימה אך לא מנקרת עיניים. כזו שמתאימה לכל משפחה כדי לצור וואו של חתונה.

בחיפוש אחר אולמות אירועים בצפון הארץ ניתן להתקל בגנים אשר ממוקמים ביערות ירוקים ושדות פתוחים וישנם מקומות ייחודיים להם היסטוריה מרתקת כמו במצודת ברקאי עם מצודה עתיקה בת 800 שנים בה שלטו העותמנים בתקופה הקדומה הזו. כך המקום יוצר לכם חתונה בלתי נשכחת.

כניסה למצודת ברקאי

מחפשים אולם אירועים בצפון?

בואו להכיר מקום מיוחד במינו

כפי שציינו, ישנם עשרות פנינות קסם ייחודיות בצפון הארץ. כאן המקום לציין שמרבית האורחים יעריכו פי כמה וכמה את המקום כאשר הוא ממוקדם באזור מוכר ונגיש להגעה.

אם מצאתם גן אירועים בגליל העליון לדוגמא ומחצית מהאורחים יגיעו מאזור השרון יתכן והם פחות יהנו מהדרך הארוכה ואף ישפיע על מצב רוחם בחתונה. לכן בחירה של מתחם אירועים במיקום אטרקטיבי יכולה לשדרג פלאים את הנאת האורחים מהחתונה, צד האלגנטיות והאיכות שגם האירועים מציע.

מצודת ברקאי הינו גם אירועים הממוקם על כביש 6, סמוך למחלף עירון. אמצע הארץ! 

לא רק המיקום האטרקטיבי אלא גם הייחודיות במקום לקיום אירועים באוירה פסטורלית לאורחים מאזור הצפון ואזור המרכז כאחד. במצודת ברקאי נערכים אירועים סביב המצודה העתיקה עוצרת הנשימה סביבה גם ירוק ומופלא מזרקות ענק ובאר משאלות.
קראו עוד על: אולמות אירועים בחיפה.