מיואשים מחיפוש גן אירועים בעמק חפר?

כמו שדגם המכונית מעיד רבות על איכותה, וכמו ששם המעצב המתנוסס על מכנסי ג'ינס חדשות ומעוצבות הופך את הבגד מסתם מכנס לבגד מעצבים, כך גם למקום בו תבחרו להתחתן תהיה השפעה על איך שהחתונה שלכם תראה.

בעוד החתונה מורכבת ממגוון אלמנטים, ביניהם עיצוב, תפאורה ותקליטן, אין ספק שלגן האירועים המשקל הגבוה ביותר ביצירת האווירה בחתונה. גם אם תשקיעו אלפי שקלים בעיצוב חיצוני, הרי מתחם האירועים עצמו הוא שנותן את הבסיס לעיצוב.

מצודת ברקאי - מבט מלמעלה

לחפש גן אירועים בעמק חפר – משימה בלתי אפשרית?

זוגות רבים יעידו כי ניתן למצוא סוגים שונים של אולמות וגני אירועים לפי אזורים בארץ.  באזור המרכז ניתן להיתקל בעיקר באולמות אירועים סטנדרטיים המעוצבים בצורה עכשווית, אך הם אינם יהיו מספקים בעבור אלו שמחפשים מקום ייחודי להינשא בו, מקום שמשלב טבע ואווירה קצת שונה, ואלו מקומות שניתן למצוא בעיקר באזור השרון והצפון.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

עקב הביקוש הרב, באזור השרון עוצבו עשרות גני אירועים ירוקים ומרהיבים, אך לאור הביקוש צץ קושי לאתר מקום מיוחד לאירוע, וזוגות רבים מוצאים את עצמם מחפשים גני אירועים באזור עמק חפר והשרון ללא הצלחה, בין אם הסיבות הן מחיר גבוה מאוד, ובין אם מדובר באזור מרוחק יחסית.

כניסה למצודת ברקאי

מצודת ברקאי – מקום מיוחד לאירוע קסום

אם הינכם מחפשים אולמות אירועים בעמק חפר או גן אירועים ייחודי הממוקם באזור השרון והצפון, המציע חווית אירוע בלתי נשכחת ואווירה קסומה במיוחד, הינכם מוזמנים להכיר את מצודת ברקאי.

גן האירועים שוכן בבקיבוץ ברקאי, במיקום מרכזי במיוחד – בסמוך למחלף עירון, כביש שש. האירועים במצודת ברקאי נערכים לרגלי מצודה עתיקה ומרשימה ביופיה, העטופה בשדות פתוחים ועצים ירוקים וגבוהים.  לצד העיצוב היוקרתי והמיוחד, צוות מצודת ברקאי עומד לשירותכם בהפקת האירוע המרשים שעליו חלמתם, עם שירות אדיב ומקצועי.