הייחודיות של גני אירועים בעמק חפר וטיפים לבחירת האולם המושלם

למקום בו תבחרו להתחתן תהיה השפעה על איך שהחתונה שלכם תראה .בעוד החתונה מורכבת ממגוון אלמנטים, ביניהם עיצוב, תפאורה ותקליטן. אין ספק שלגן האירועים המשקל הגבוה ביותר ביצירת האווירה בחתונה. גם אם תשקיעו אלפי שקלים בעיצוב חיצוני, הרי מתחם האירועים עצמו הוא שנותן את הבסיס לעיצוב.

 

מצודת ברקאי - מבט מלמעלה

איך מוצאים את אולם האירועים המושלם בעמק חפר?

זוגות רבים יעידו, כי ניתן למצוא סוגים שונים של אולמות וגני אירועים לפי אזורים בארץ.  באזור המרכז ניתן להיתקל בעיקר באולמות אירועים סטנדרטיים המעוצבים בצורה עכשווית, אך הם אינם יהיו מספקים בעבור אלו שמחפשים מקום ייחודי להינשא בו, שמשלב טבע ואווירה קצת שונה ואלו מקומות שניתן למצוא, בעיקר באזור השרון והצפון.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

ראשית, כדאי לחפש גן אירועים בעמק חפר שמשדר יוקרה ויש בו אוירה ייחודית וחיובית .למיקום יש השפעה מכרעת ולכן כדאי לבחור במקום יוצא דופן, שיש לו גן יפיפייה וניתן לראות ממנו את הנוף.

שנית, כדאי לבחור מתוך מגוון אולמות אירועים בעמק חפר במקום שמציע מגוון רחב של סוגי אוכל ותפריט ברמה גבוהה. כמו כן, חשוב שיהיה חיבור טוב עם צוות המקום ובעל האולם, כדי שהאירוע יעבור בהצלחה. בנוסף, כדאי לעשות תיאום ציפיות עם הצוות, כדי שיוכלו לתת לכם את המענה המיטבי.

שלישית, חשוב לבדוק באולמות בעמק חפר שמבקרים שיש להם נוחות הגעה למקום. כדאי להתחשב באורחים שמגיעים מכל מיני קצוות הארץ ולדאוג שזה יהיה במיקום מרכזי. כמו כן, חשוב שהדרך לאירוע תהיה נוחה, מוארת ועם שילוט מתאים. בנוסף, כדאי גם לצרף מפת הגעה לאורחים.

כניסה למצודת ברקאי

למה מצודת ברקאי-גן האירועים המושלם למחפשים להתחתן בסמוך לעמק החפר?

עקב הביקוש הרב, באזור השרון עוצבו עשרות גני אירועים ירוקים ומרהיבים, אך לאור הביקוש צץ קושי לאתר מקום מיוחד לאירוע, וזוגות רבים מוצאים את עצמם מחפשים גני אירועים באזור עמק חפר והשרון ללא הצלחה. בין אם הסיבות הן מחיר גבוה מאוד, ובין אם מדובר באזור מרוחק יחסית.

אם הנכם מחפשים אולמות אירועים בעמק חפר או גן אירועים ייחודי הממוקם באזור השרון והצפון, המציע חווית אירוע בלתי נשכחת ואווירה קסומה במיוחד, הנכם מוזמנים להכיר את מצודת ברקאי.

מדובר על גן אירועים ששוכן בקיבוץ ברקאי, במיקום מרכזי במיוחד – בסמוך למחלף עירון, כביש שש. האירועים במצודת ברקאי נערכים לרגלי מצודה עתיקה ומרשימה ביופייה, העטופה בשדות פתוחים ועצים ירוקים וגבוהים.

לצד העיצוב היוקרתי והמיוחד, צוות מצודת ברקאי עומד לשירותכם בהפקת האירוע המרשים שעליו חלמתם, עם שירות אדיב ומקצועי.