לא כולם יודעים זאת, אבל בזכרון יעקב, העיר הקטנה, המקסימה והציורית יש לא מעט מקומות המתאימים לאירועים פרטיים ועסקיים. נדמה שהעיר זוכה בשנים האחרונות לעדנה והופכת למקום אליו מגיעים רבים לבקר, לשוטט, לסעוד ולבלות בכל ימות השנה, וזו כנראה הסיבה העיקרית גם לכך שיש בה מבחר מסעדות שמציעות אפשרות לעריכת סוגים שונים של הפקות.

חופה במצודת ברקאי תחת כיפת השמיים

אולמות אירועים בזכרון יעקב – מה יש לעיר להציע בנושא

עם כל מה שנאמר עד כה, צריך לזכור שלמרות המבחר הרחב יחסית מרבית המקומות הקיימים מיועדים לרוב לאירועים קטנים או מצומצמים שאליהם מוזמנים עשרים עד מאה משתתפים, ואילו ככל שכמות האורחים גדלה כך קטן גם ההיצע, מה שאומר שלהפקות שמתוכננות למאתיים, או שלוש מאות משתתפים והלאה, יש רק כמה מתחמים שמאפשרים אירוח כמויות מעין אלה.

מה גם שאם אתם לא מחפשים מסעדה, אלא גן אירועים או אולם אירועים בזכרון יעקוב עצמה, כנראה שתתקשו למצוא את מבוקשכם ותצטרכו להרחיב את החיפושים לאזור כולו על מנת לקבל מענה לצורך ולרצון.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

מצודת ברקאי מהשמיים

מצודת ברקאי – מקום נהדר להפקות ולכמויות משתנות של מוזמנים

מצודת ברקאי היא מבנה עתיק ומרשים בן ארבע מאוד שנה, כאשר למרגלותיו הוקם גן יפהיפה ובו שלושה מתחמים – אולם אירועים מעוצב וייחודי, מקורה ונעים, ושני מתחמים נוספים תחת כיפת השמים, האחד לקבלת הפנים והשני למעמד החופה במקרה שמדובר בחתונה. מלבד זאת מחכים לכם נוף קסום, אווירה מיוחדת, תפריט ומנות משובחים וכמובן צוות מנוסה ומקצועי שעומד לשירותכם כל העת.

למידע נוסף על גני אירועים בשרון.