אולם חתונה בקיסריה

איפה להתחתן היא שאלה מהותית שיש בני זוג שהתשובה לה ברורה להם זמן ארוך ויש אחרים שטרם בחרו, שאולי יש להם מושג או כיוון אך בכל זאת מעוניינים לקור מבחר אפשרות לפני שיגיעו להחלטה המשמעותית הזו שבעצם תלווה אותם מאותו רגע ועד יומם האחרון.

 

חתונה בקיסריה על הים – שמיים ומים ברקע וקסם בלתי ניתן לתיאור במילים

לא מעט זוגות, כאשר הם מעלים בעיני רוחם את יום חתונתם מדמיינים אותו על רקע הים והשמיים התכולים, חופה בשעת השקיעה ולאחר מכן ריקודים כאשר הכוכבים והירח כבר צצו וזוהרים באורם הנעים.

מצודת ברקאי מעין הציפור


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

תמונה אידיאלית וקסומה זו ללא ספק מושכת המוני חתנים וכלות לבחור לקיים את חתונותיהם בערי חוף, והאפשרויות די מגוונות –  גן או אולם חתונה בקיסריה, במרינה בהרצליה, בנתניה, בחיפה, בבת ים, וכן הלאה, כאשר קיסריה היא בין האופציות המבוקשות ביותר, מכיוון שהיא כה יפה, מסקרנת ומיוחדת.

 

אפשר גם לערוך חתונה בקיסריה העתיקה

לקיסריה יש ייחוד נוסף שמבדיל אותה מהערים האחרות משום שהיא קיימת שנים רבות וההיסטוריה שלה ארוכה למדי, יש בה מגוון מבנים ועתיקות מתקופות שונות – שרידי תיאטרון מימי הורדוס וארמון המושל הרומאי, מצודה צלבנית, בית מרחץ ועוד.

אומנם אין ממש גנים או אולמות חתונה בקיסריה העתיקה בעיקר מפני שמדובר בגן לאומי, אבל בהחלט ניתן למצוא כאלה שצופים ומשקיפים אליה והיא יכולה לשמש כתפאורה לאירוע המרגש.

חופה

מתעניינים באפשרויות נוספות?

מצודת ברקאי כפי ששמה רומז עליה היא מבנה עתיק יומין, בן ארבע מאות שנה, שלמרגלותיו הוקם מתחם הפקות בו נערכות חתונות כל עונה בשנה ובו שלושה אזורים המיועדים לקבלת הפנים, לחופה ולחגיגת שארית האירוע, כל אחד מהם עוצב תוך המון מחשבה והשקעה, אנו מזמינים אתכם לבקר באתר, לפנות אלינו, לקבל את פרטי הפרטים ולתכנן ולהפיק אירוע חלומי במחיר שפוי למדי.