אולם אירועים בשרון

מחפשים אולם אירועים בשרון ומתקשים להחליט? לכל אירוע שעורכים יש בדרך כלל הרבה חשיבות, ולכן הרצון שהוא יהיה לא פחות ממושלם הופך לקו מנחה בדרך למציאת המתחם האידיאלי, ספקי השירות המובחרים, והשאיפה ליהנות מחוויה חד פעמית.

קצת על היתרונות שיש לאולמות על פני גנים

היתרונות של אולמות אירועים בשרון ובכלל הם די מובנים מאליהם – קודם אפשר לקיים בהם הפקות לאורך כל השנה ובכל מזג אוויר, ההיצע רחב בכל מה שקשור למיקומים ואפשרויות הבחירה, בעיקר כשמדובר באזור השרון בו יש גם ערים וגם מושבים, גם מתחמים לצד הים וגם באזורים נוספים, כמו כן העלויות עדיין נוטות ברוב המקרים להיות נמוכות יותר מאלה של גנים.

אלה הם רק כמה מהפלוסים, ככה שלא משנה איזו הפקה אתם מתכננים, פרטית או עסקית, לכמות גדולה או מצומצמת של מוזמנים, בשעות היום או בשעות הערב, רשימת אולמות האירועים באזור השרון ארוכה והאופציות העומדות לבחירתכם הן רבות ומגוונות.

אולם אירועים בשרון - מצודת ברקאי


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

אולמות אירועים באזור השרון – מה חשוב לוודא לפני שתחליטו על מקום

כמו עם כל שירות או מוצר אחר, אם חשוב לכם לבחור במיטב, כדאי מאוד שתבחנו מספר אפשרויות לקראת ההחלטה הסופית ותבדקו בקפידה קריטריונים מהותיים, ביניהם – שיש למקום ביטוח ורישיון עסק, שהוא מתאים מבחינת גודלו לכמות האורחים שעומדים להיות לכם. שהעיצוב, המטבח, המנות וכדומה מוצאים חן בעיניכם ובמקרה ולא ממש, שקיימת אופציה לשכור את שירותיהם של ספקים חיצוניים.

בנוסף, אם יש לכם תקציב מוגבל או שאתם מעוניינים לחסוך קצת אם אפשר, רצוי כמובן להשוות מחירים, ולא מזיק גם לשאול ולברר אם יש חבילות הכל כלול או עסקאות משתלמות אחרות. עצה אחרונה נוגעת לציוד ולתפקוד, ודאו שנעשה שימוש במערכות ואביזרים לא מיושנים, שהמקום נקי ומסודר, שההנהלה והעובדים מקצועיים ואדיבים וכל דבר אחר שחשוב לכם.

מצודת ברקאי – אולם אירועים בשרון עם גן יפיפה וייחודי

מצודת ברקאי הינה מבנה היסטורי עתיק שקיים כבר 400 שנה, לצידו הוקם מתחם אירועים מיוחד שמשלב בין ישן לחדש מבחינה עיצובית ומסייע ליצירת האווירה הייחודית של המקום. הוא מותאם להפקות המיועדות ל- 300 עד 1100 מוזמנים ומרגיש ממש כמו גן אירועים בשרון.

למתחם שלושה אזורים – קבלת הפנים נערכת בחוץ, על רקע מזרקות, נחל מים זורמים ובאר עתיקה, במקרה וזו חתונה טקס החופה גם הוא יכול להיערך תחת כיפת השמיים, והמתחם המרכזי הוא אולם מקורה, ממוזג ובעיצוב מושקע וייחודי. כמו כן אתם מוזמנים להתוודע אל המטבח והמנות האיכותיים, ליהנות משירות בלתי מתפשר וממחיר אטרקטיבי.

מצודת ברקאי מתאימה גם למי שמחפש לקיים אירועים באזור קיסריה, חדרה, חיפה והאזורים הסמוכים.