מהדרין

חתונה יהודית כשרה

לפעמים, כדי למצוא מקום לאירוע שלכם שיבטיח לכם כשרות למהדרין, אתם נאלצים להתפשר על דברים אחרים.

במצודת ברקאי מובטחת לכם חוויה שלמה של אירוע ייחודי ונפלא בו לא תצטרכו להתפשר על דבר, וליהנות ממקום מקסים, אווירה פסטורלית וכשרות למהדרין.

אם אתם מחפשים אחר אולמות וגני אירועים כשרים למהדרין בשרון, הגעתם למקום הנכון לכם ביותר.

צילום לייב אמצע חופה - אולם אירועים בשרון

אירוע כשר

אירועים יכולים להיות חתונה אינטימית, מסיבת בר או בת מצווה בחיק המשפחה והחברים וכל שמחה אחרת שמצדיקה הקמה של אירוע מיוחד ונעים. אם עומד על הפרק אירוע כשר, תמצאו שמצודת ברקאי בשרון הוא מקום מושלם לחגיגה, הן מבחינת המיקום הייחודי על רקע המצודה העתיקה והגנים היפים והן במגוון פתרונות למספר אורחים משתנה והן מבחינת הכשרות המהודרת


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

צילחות מנה ראשונה - אולם אירועים בשרון
סידור שולחן פרחים בצנצנת - אולם אירועים בשרון

אולם לאירועים כשרים למהדרין בשרון

אולם האירועים של מצודת ברקאי מאפשר לכם לחגוג במקום מקסים ומיוחד, עם הקפדה על כל הפרטים, קטנים כגדולים ובעיקר עם השקט הנפשי שבידיעה שהתפריט העשיר והמושקע הוא כשר למהדרין. באופן זה כל האורחים שלכם המקפידים על כשרות יוכלו ליהנות בלב שלם ושקט ואתם תיהנו מאירוע יוצא דופן במקום מושלם.

גן לאירועים כשרים למהדרין בשרון

החצר של מצודת ברקאי - אולם אירועים בשרון

היתרון הבולט של גן האירועים מצודת ברקאי, מעבר לתעודת הכשרות של המקום, הוא כי המקום מורכב ממספר מתחמים שונים בכך אפשר לערוך את טקסי החתונה באזורים המיועדים לכך ולשמור על קדושת החתונה אם אתם מחפשים גן לאירועים כשרים למהדרין בשרון, תיהנו מכל היתרונות של הגן הקסום והמטופח של מצודת ברקאי, שמציע לא רק כשרות למהדרין אלא רקע פסטורלי וייחודי שיהפך את כל האירוע לחוויה מתמשכת של שמחה.

לפרטים נוספים ופגישת היכרות אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס למטה ואנו נשמח לפגוש אתכם, להבין את הצרכים שלכם מהאירוע ולהציע לכם את התשובה האולטימטיבית לאירוע שלכם.