השאלה אם לחגוג אירוע במתחם מוכר ובעל מוניטין או דווקא בחדש שהוקם לא מזמן ונמצא רק בתחילת דרכו מעסיק רבים מאיתנו, מן הסתם אין לה תשובה חד משמעית, אבל יש פלוסים ומינוסים שכדאי להיות מודעים אליהם לפני שתצאו לדרך, תסקרו מקומות ותבחרו בהצלחה.

גישה נוחה לכביש בכניסה למצדה

גנים או אולמות אירועים חדשים 2015 – על היתרונות והחסרונות

נתחיל ביתרונות – מתחמים חדשים ואולמות אירועים טובים לאירועים וחתונות נפתחים כל הזמן בכל רחבי הארץ, זה משמח משום שההיצע רק הולך וגדל ועמו אפשרויות הבחירה שעומדות בפני הקהל הרחב, פלוס נוסף בהקשר זה הוא שמכיוון שמדובר במקומות שטרם צברו ניסיון ומוניטין הם נוטים לעתים קרובות לספק הצעות מחיר, מבצעים והנחות די משתלמים, כדי להפיץ את שמם ולקדם את עצמם ולמשוך כמה שיותר לקוחות.

החסרונות של גני אירועים חדשים כמו גם אולמות קשורים לאותו עניין, לזה שהם קיימים זמן לא ארוך ויש להם פחות ניסיון, זה אומנם לא תמיד כך אבל פעמים רבות המקום נמצא במה שמכונה "הרצה": ההנהלה והצוות עדיין לומדים להתנהל כשורה ולתפקד כראוי, חלק מהמתחמים נפתחים עוד בטרם קיבלו את הרישיונות והאישורים הנחוצים לפעילותם כחוק, ולכן מומלץ לפקוח עיניים ולדעת מה לבדוק, לשאול ולברר.


רוצה לקבל פרטים והצעת מחיר? כמה פרטים ונחזור אליך!

כך שבין אם אתם לקראת סקירת גנים או אולמות אירועים לחתונה, לבר/בת מצווה, לברית/ה או להפקה עסקית מסוג זה או אחר, חשוב במה אתם מעוניינים, אך גם למה לצפות ומה לבחון בשעת הסקירה או הביקור במקום.

מצודת ברקאי – מקום קסום, שירות מצוין, הפקה מרשימה

במצודת ברקאי מחכה לכם כל מה שנחוץ כדי להפיק אירוע מושלם – החל ממקום מעוצב בקפידה תוך שילוב של מצודה עתיקה מדהימה ביופיה ועיצוב בסגנון שמתכתב עימה, קולינריה משובחת וטעמים מופלאים, ציוד וטכנולוגיה מתקדמים, ושלושה אזורים בהם נערכות ההפקות בהתאם למהות האירוע ולכמות המוזמנים.