בואי נסדר לך את הראש

רגע לפני שאת מתחתנת, בואי נסדר לך את הראש

טיפול נכון בשיער לפני החתונה יתרום למראה מושלם של התסרוקת. גם כשהחתונה כבר מאחורייך, חשוב לזכור לרענן את השיער שקיבל טיפולים ותכשירים שסייעו לתסרוקת שלך להיראות במיטבה. להלן שמונה טיפים חשובים לשגרת טיפוח לפני ואחרי החתונה

בשדה פתוח מול השמש - גן אירועים בשרון

סבלנות עם שינויים

בחודשים שלפני החתונה מומלץ לא לאתגר את השיער. בין אם טיפולים או תספורות. לגבי טיפולים כימיים דרסטיים כמו החלקה או הבהרה, שמרי אותם רגע לפני החתונה בשביל התסרוקת הסופית ובהתאם לעצה של מי שיסרק אותך בערב החתונה. אם את מסתפרת – השתדלי לשמור על אורך כדי להיות כמה שיותר טבעית וכמה שפחות תוספות בחתונה, אלא אם הקטע שלך הוא צר קצר.לסיכום, זכרי שלשיער יש זמן שיקום ארוך לכן שמרי עליו כמה שיותר.

סידור שיער לכלה - אולם אירועים

להבריא את עצמך ואת השיער שלך

תקופת ההכנות לחתונה מוסיפה תחושות לחץ רבות על חיי היום יום. והשיער הוא האלמנט הראשון בגוף שלנו שנותן אותותיו ברגע לחץ. הלחץ מתבטא בנשירה מסיבית, קשקשים וגרד ועד להתקרחות מקומית. מצבים אלה הם רק תוצאה של סימפטום הלחץ. לכן יש צורך לטפל גם בתופעה הפיזית וגם בסימפטום בו זמנית. זמן מדיטציה יומי או שיעור ספורט או ריקוד להוצאת אנרגיה תעזור לנפש להרגע. ומנגד, נסי מסיכות טבעיות כמו מסכת שמן זית ביצה ודבש, ועד תכשירים שניתן לרכוש ברשתות הפארם. ואם את רואה שהמצב אינו משתפר הזמיני תור אל רופא עור וטפלי בנושא בהקדם האפשרי על מנת להגיע לערב החתונה עם שיער בריא ומבריק.

טיפים לשיער כלה - סידור שיער 5

מתי לצבוע

צבע שיער, גבירותיי, בואו נדבר על זה. אם את צובעת את השיער באופן קבוע את צריכה זמן מראש לתכנן את לוח הזמנים של השורשים שלך. שימי לב כי לרוב צביעת שיער היא בין כל שלושה שבועות לחודש ימים. לכן, ההמלצה שלנו היא לצבוע את השיער חודש לפני החתונה ושוב פעם שבוע לפני כך תגיעי אל גן האירועים בערב חתונתך עם שיער שהשתקם מהצבע אך נטול שורשים.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

טיפים לשיער כלה -גן אירועים בשרון

חפיפה צוננת

אחד הטיפים לשיער בריא הכי חשובים שתקבלי מאיתנו הוא לסיים כל חפיפה במים פושרים. ונכון, כמעט כולנו אוהבות מים רותחים באמבטיה. לכן נעשה הסכם קטן. בחודש שלפני החתונה את מסיימת בכל יום את החפיפה במים פושרים.

פינוק לפנים - אולם חתונות

ביום החתונה

אם את יום החתונה שלך את פותחת במסאז' מפנק בקשי מהמכון לעסות את הקרקפת בעזרת שמן קוקוס ולא שמן עיסוי רגיל. בקשי מהמסרק שלך בערב החתונה שמפו ומרכך או מסיכה בבקבוקונים קטנים לחפיפה יסודית לפני ההגעה למספרה ולאחר המסאז'.

טיפים לשיער כלה - סידור שיער 7 - גן אירועים בשרון

מסכות טבעיות לשיער

בערב החתונה ואולי גם ביום צילום טראש התסרוקת שתעשי תדרוש מתיחה הברשה הפוכה וחומרי שיער שונים לחיזוק של התסרוקת. אומנם הם גורמים לשיער שלך להיות כמו של דוגמניות אופנה עילית אך פוגעים בשיער באופן קיצוני. לכן יום למחרת החתונה פזרי את שיערך אט אט, הורידי את כל הסיכות מראשך ואת התוספות וחפפי את השיער בעזרת שמפו, חזרי על הפעולה לפחות פעמיים. לאחר מכן שברי 2-3 ביצים על השיער ועשי את הבלילה לתוך השיער והקרקפת, מסיכת הביצים יוצרת שכבת הגנה שעוטפת את השיערה, השארי עם מסיכת הביצה כ- חצי שעה. וחפפי אותה בעזרת מים פושרים. לאחר מכן חפפי עם מרכך או מסיכה מזינה להסרת ריח הביצה. ושוב חפפי עם מים פושרים.

פינוק לקרקפת - גן אירועים בשרון

פינוק לקרקפת

לאחר החתונה שבוע שבעת הברכות, מפגשים רבים עם חברים ומשפחה שמבקשים ממך לשוב אל המספרה לפן בייבליס או תסרוקת אסופה. לכן בארבעת השבועות שלאחר החתונה פנקי את השיער שלך אחרי החתונה בעיסוי קרקפת עם שמן קוקוס, הוא ימלא את השיער במינירלים שיגרמו לשיער להחזיר אליו את הברק שנעלם עם שבירת השיערה בין ההברשות והתסרוקות השונות

פינוק לקרקפת 2 - גן אירועים בשרון

היי סופר מודל, רוצה לעזור לאחרים?

לנועזות במיוחד, לאחר תקופה ארוכה של הארכת השיער לקראת החתונה והופעה של סופר מודל בגן האירועים תוכלי לגזור את השיער ולתרום את הצמה הארוכה שלך לאחת מהעמותות. ברוב המקרים תזכי בתספורת חינם בשלל מחמאות על השינוי המיוחד והכי הכי חשוב לנפש מאושרת שעזרת לאדם שנזקק לכך.