אירוע עיסקי בסגנון אחר

הגעת לגן האירועים שיתן לך את הפיתרון המלא שחפשת לאירוע עסקי מכל סוג 

למה ברקאי?

מתכננים אירוע עסקי?
מצודת ברקאי ערוכים להכיל קהל גדול של בין 200 ל- 1000 איש.
המקום משלב היסטוריה מרתקת וחדשנות מרהיבה, מאפשר לכם את כל האלמנטים אותם תצטרכו על מנת לקיים אירוע עסקי שיספק אירוע מקסים לחברי הארגון שלך.

 

תפריט אוכל עשיר

צוות המטבח שלנו ערוך לבשל עבור כמות אורחים גדולה. השפים שלנו הם אנשים האוהבים להתחדש כל הזמן בתחום הקולינרי וככאלה, מגוון המאכלים שהם מבשלים עבורכם הוא עצום. מנות טבעוניות או בשריות, דגים וסלטים וכמובן הקינוחים העשירים. על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם, האורחים צריכים ליהנות מהאוכל. אנחנו נדאג לזה.

שירותיות ומקצועיות

צוות העובדים שלנו כולו בעל ניסיון רב שנים בתחום האירועים.

אנו מחויבים לספק את התוצאה המושלמת עבורכם תוך הקפדה על אדיבות רבה, שירותיות ברמה הגבוהה ביותר ומקצועיות חסרת פשרות.

אילו אירועים עסקיים?

ערב גיבוש

לערב אחד, משאירים את העבודה במשרד ויוצאים כל עובדי החברה לערב מהנה שכל כולו חיבור בין המחלקות השונות וצוות העובדים. בין אם מדובר בחברה גדולה או קטנה, גיבוש חברי הצוות הינו הכרחי לפרודוקטיביות בעבודה.

נשף

הוליווד זה כאן - נשף צעיר ורענן עם שמלות וחליפות ורחבה ענקית לריקודי זוגות. מתאים לארגונים אוניברסיטאות ותיכונים. מציינים אירוע סיום או חג בנשף נוצץ.

השקה

שלב השקת המוצר הגיע. מחלקת שיווק שוקלת היכן לבצע את ההשקה. במשרדי החברה או בגן אירועים מפואר עם מערכת מתוכננת היטב לקלוט את האורחים העיתונאים הבלוגרים וכמובן גם את לקוחות ה VIP.

תערוכה

צריכים חלל ליצירת תערוכה? תערוכה אומנותית או מקצועית לקהל הרחב או למוזמנים נקודתיים. במצודת ברקאי יש חלל עצום עם אפשרויות עיצוב ייחודיות. היתרון שלנו הוא ביכולת ליצור מרחב אינטראקטיבי לאורחים בתערוכה.

טקסים

אירוע חשוב עתיד להגיע בקרוב. והצורך לציין אותו עולה? בגן אירועים מצודת ברקאי ישנן מערכות מדוייקות לעריכת טקסים ייצוגיים. על מנת שהטקס ייתפס כמכובד ורציני, יאפשר לאורחים ולמושא הטקס את ההרגשה היוקרתית, חשוב לערוך את הטקס במקום שנראה מעולה, מציע שירותים נוספים כמו הגברה, תאורה, קייטרינג וכו׳.

הפנינג

הפנינג כשמו כן הוא, מאורע חגיגי ושמח. הפנינג לעובדי חברה ומשפחותיהם, בפורים וחגים אחרים או כל אירוע שנועד על מנת לקרב בין אנשים ולחגוג. במהלך ההפנינג, האורחים יכולים ליהנות משפע של פעילויות, הופעות, מיצגים שונים, דוכני אוכל ושתייה ובעיקר לחגוג. בברקאי אנו דואגים לכך שהפנינג שלכם יראה מעולה, ויכיל בתוכו את כל הדברים ההכרחיים להצלחתו.

360 של אירועים עסקייים

מחלקת שיווק, HR, וועדי עובדים ואחרים- יש לנו חבילות אירועים מההסעה ועד למייל 'תודה'