אולם אירועים בירושלים - על ראש שמחתנו

זוגות אשר מגיעים לשלב שבו הם מחליטים שהגיע הרגע להתחתן מבינים כמעט מיד שכעת עליהם להיכנס למרוץ אחר אולם שיתאים לאירוע החשוב ביותר. מציאת אולם או גן אירועים עשויה להפוך למשימה מאתגרת שבסופה תמצאו את עצמיכם חוגגים עם כל בני המשפחה הקרובה והרחוקה של שני הצדדים. בסופו של דבר צריך למצוא מקום הולם לערוך בו את האירוע וישנם עוד אלמנטים רבים שצריך לדאוג להם ולכן כדאי לשנס מותניים ולהתחיל לחפש.

לא כל אולם יתאים לכל זוג ולעיתים יהיה עדיף ללכת על משהו מקורי וקטן יותר ולא דווקא על האולם המפואר ביותר שהשירות בוא אינו עומד בסטנדרטים. לפני שאתם מחפשים גני אירועים בירושלים למשל תוכלו לבדוק אם קיימים מקומות משתלמים יותר באזורים אחרים. אחד הדברים החשובים שכדאי לעמוד בהם הוא התקציב שיש לכם למטרה זו. אמנם כל זוג היה רוצה להרים את האירוע האיכותי והמפואר ביותר, אך לא תמיד מניתן לעמוד בהוצאה הגדולה שכרוכה בזה.

תכנון חתונה - גני אירועים בשרון

אז מה כדאי לבדוק?

לפני שסוגרים על גן אירועים או אולם ישנם כמה דברים שמומלץ לבדוק. את הבדיקות כדאי לבצע כחודש לפני התאריך המיוחל, כך שיהיה לכם מספיק זמן על מנן להתארגן על הזמנות לאורחים:

  • ראשית מומלץ לעשות שימוש ברשת האינטרנט. החיפוש יכול להועיל מאוד ולהציע לכם אפשרויות רבות מתוכן תוכלו לברור ולהמשיך בתהליך החיפוש.
  • בררו מראש מהו הקונספט של האולם. בהמשך כמובן שכדאי לבקר בגן האירועים ולראות אותו בזמן פעילות.
  • את האולם כדאי להתחיל לחפש רק לאחר שכבר יש לכם את רשימת המוזמנים הכוללת, כאשר אתם יודעים כבר כמה אנשים יבואו לאירוע. כמובן שניתן להוסיף עוד אנשים גם בהמשך.
  • אם מדובר על חתונה בסדר גודל קטן אז כדאי להגיע בראש פתוח ולא להיצמד דווקא לתאריכים מסוימים. לפעמים כדאי להתפשר על התאריך על מנת ששאר הדברים יסתדרו כמו שצריך.
  • לפני שאתם חותמים על חוזה מול האולם כדאי כמובן לבדוק את איכות המנות אשר הוא מציע לאורחים. לאוכל יש תפקיד חשוב במהלך האירוע ואי אפשר להתפשר על הרמה שלו.
  • קחו את הזמן ואל תתחייבו מיד. כנסו לפורומים שונים בנושא, בדקו ביקורות והמלצות על גו האירועים וגבשו לעצמכם דעה.
  • כאשר אתם מגיעים לפגישה עם נציג של אולם תבואו מוכנים על כל השאלות רשומות על דף נייר.
אולם אירועים בשרון - מצודת ברקאי

מה כבר אפשר לשאול?

ישנם דברים רבים אשר עשויים להקל על האורחים שיגיעו לחגוג אתכם. החל מסידורי חניה נוחים שמתאימים גם לאנשים אשר מוגבלים בתנועה שלהם, מחירים של מערכות התאורה וההגברה במקום והאם מי שמפעיל אותם הוא בעל מקצוע מיומן, הימצאותו של גנרטור חירום למקרה של הפסקת חשמל פתאומית ועוד. משום כך, כדאי לברר את הנושאים החשובים עם הצוות של האולם.


רוצה פרטים נוספים והצעת מחיר

בנוגע למנות שיוגשו במהלך האירוע, כדאי לברר האם ישנן גם מנות צמחוניות וטבעוניות למי שיבקש, האם קיימות מנות אשר מיועדות לילדים וכמה מהן מוצעות על ידי האולם בחינם וכמובן האם קיימות רזרבות שיסייעו במקרה הצורך. נושאים נוספים קשורים בלוגיסטיקה ויכללו את כמות האורחים המקסימלית שניתן להזמין, כמה אנשים ישבו סביב כל שולחן מה קורה במקרה של ביטול ועוד נושאים נוספים וחשובים.

אולם אירועים בשרון הצפוני - אולמות אירועים בשרון

לשריין מקום

רב הזוגות מעדיפים להתחתן בעונת הקיץ או האביב ולכן כדאי למהר ולסגור על תאריך (במידה ואתם כבר סגורים על האולם). היות שהבדיקות עשויות להתחיל עוד בעונת החורף יש לשער שהמקום יהיה מוזמן על ידיכם כמה חודשים מראש. לאחר שבחרתם אולם, תוכלי כעת לגשת למשימה השנייה שהיא בחירת שמלה הולמת לאירוע החשוב, ואתה תוכל להתחיל לחפש קונספט מתאים למסיבת רווקים שמחה וצוהלת.