• לקביעת פגישת הכרות חייגו : 073-7840070

אם פעם אירועי בוטיק היו נדירים ונערכו בעיקר בידי מי שיכלו להרשות לעצמם לתכנן ולשלם על הפקות מעין אלה, היום נעשה הרבה יותר פשוט לקיים אותן וגם מי שאינם בעלי הון ותקציב בלתי מוגבל יכולים פעמים רבות להנות מהאפשרות להפיק אירועי בוטיק יוקרתיים, מרשימים וייחודים שכל אלמנט בהם מוקפד.

 

אירועי בוטיק – מה הופך אותו לכאלה

המילה בוטיק מגיע במקור מתחום היינות, אך כבר זמן ארוך שהיא כבר משמשת לתיאור טווח רחב יותר של שירותים ומוצרים, כאשר הכוונה היא למעשה לדבר מה (אירוע, מלון, חנות, פריט, מוצר וכדומה) שמיוצר בכמויות קטנות או מיועד לקהל יעד מצומצם, מחומרי הגלם הכי משובחים שישנם או ברמה הכי גבוהה שתיתכן.

אולם מעוצב במצודה

וכך הפכו הפקות יוקרתיות שההשקעה בהם ניכרת בכל פרט, החל בעיצוב ובפריטים הדקורטיביים, דרך הציוד והאבזור וכלה בתפריט ובמנות, להפקות שמכונות אירועי בוטיק.

 

מעוניינים לערוך אירועי בוטיק בשרון? לא תתקשו למצוא מענה לצורך

השרון הוא אזור שידוע בשפע המתחמים ואולמות האירועים הקטנים שבו, כך שבהחלט ניתן למצוא מבחר מקומות בסגנונות וקונספטים מגוונים, במחירים נמוכים וגבוהים יותר, במיקומים שונים ובעיצוב זה או אחר.

מסלול חופה מעוצב במצודת ברקאי

לכן אם אתם מעוניינים לתכנן אירועי בוטיק שיושתתו על סטנדרטים בלתי מתפשרים, על הרמוניה ושלמות ומחפשים המקומות שיתאימו להעדפות ולציפיות – יש לא מעט כאלה שמתמחים בהפקת אירועי בוטיק בשרון.

כזו הוא גם מתחם מצודת ברקאי שהוקם למרגלות מבנה היסטורי מרשים, במקום ישנם שלושה אזורים לניהול האירועים – קבלת הפנים, חופות ואולם מקורה – שלושתם מעוצבים בקפידה תוך שילוב בין ישן לחדש, באר עתיקה לצד מזרקות ונחל מים זורמים, מפלים לצד מדשאות, וכמובן שלרשותכם עומד צוות מקצועי ומסור שישמח לסייע לכם וללוות אתכם לאורך הכל הדרך.

השאירי הודעה ונחזור אליך בהקדם

073-7840070

Info@mzb.co.il

חייגו אלינו
נווטו אלינו