• לקביעת פגישת הכרות חייגו : 073-7840070

הרצון של החתן והכלה להפקת חתונה אחרת, מיוחדת ומרגשת, כזו אשר תצרב בזיכרונם של האורחים הוליד את חתונות הקונספט בישראל ובעולם כולו. חתונת קונספט נותנת מענה לבקשתם של זוגות הנישאים מסביב לעולם בכלל ובישראל בפרט ומאפשרת לנו להפיק אירוע מיוחד, שונה ובלתי נשכח הכולל נושא מסוים אותו נתרגם לכל אלמנט ואלמנט באירוע לרבות תלבושות, מוזיקה, תפאורה, אוכל ועוד.

רחבת האולם במצודת ברקאי

נושא קרוב

זוגות רבים בוחרים קונספט לחתונתם אשר קרוב לליבם. זוגות אשר רוקדים באופן מקצועי לדוגמה יוכלו לשלב זאת בחתונתם. מוזיקה מתאימה, ריקודים תואמים ובעזרת חבריהם לרחבת הריקודים יוכלו לשאוב את הקהל כולו לחוויה בלתי נשכחת של ריקודים מהפנטים וסוחפים במיוחד. ניתן לבחור נושאים נוספים כגון תחפושות, טכנולוגיה ועוד.

חתונת רטרו

חתונת הרטרו הינה אחד הנושאים הפופולאריים יותר לחתונות קונספט בישראל ובעולם וניתן לבחור כל עשור קודם (לדוגמא שנות ה 60, שנות ה 70 וכו'…) . קונספט החתונה יוכל להתבטא בלבוש החתן והכלה המתאים לתקופת הקונספט. מוזיקה התקופה תלווה אותנו לכל אורך האירוע ותכלול את מיטב הלהיטים של התקופה הנבחרת. גם את עיצוב אולם אירועים לא נזניח ונעצב אותו כיאה לתקופה שבחרנו לרבות צורת הישיבה, עיצוב השולחנות, הכניסה לאולם, החופה ועוד. מומלץ לציין את קונספט החתונה בהזמנות אותן נחלק למוזמנים וזאת במטרה לשאוב גם את האורחים והמוזמנים לאווירת החתונה הייחודית.

המסלול לעבר החופה במצודת ברקאי

חתונה היסטורית

אחד הנושאים המתאימים ביותר לחתונת קונספט הוא חתונה היסטורית המשלבת עיצוב היסטורי, אווירה היסטורית עתיקת ימים וחיבור למקום בו נערך האירוע. אין צורך בתלבושות עתיקות ובמוזיקה היסטורית. שילוב בין המוזיקה האהובה לעיצוב עתיק יכול להוות אטרקציה וחוויה בלתי נשכחת לכלל אורחי החתונה.
מצודת ברקאי מציעה גן אירועים בחוויה אחרת המציע חתונות קונספט על רקע המצודה עתיקת הימים המהווה תפאורה נהדרת לכל קונספט דבר הנותן לכם הזוג חתונה אחרת. מראה החתן והכלה יורדים ממדרגות המצודה אל החופה הינו שובה לב ומרגש בכל קונספט שנבחר. מעצבת אירועים אשר חלק מצוות ה גן אירועים מציעה שירותי עיצוב על פי בחירתכם ותעצב את גן האירועים כרצונכם ובהתאם לקונספט החתונה אותו תבחרו.

השאירי הודעה ונחזור אליך בהקדם

073-7840070

Info@mzb.co.il

חייגו אלינו
נווטו אלינו