• לקביעת פגישת הכרות חייגו : 073-7840070
pano00 (9)

מתכננים להתחתן בקרוב? צפו לחתונה לוהטת במיוחד!
בואו ליהנות מאירוע בווייב הנכון תחת כיפת השמיים בפסטורליה עוצמתית ומהפנטת וממתחם היסטורי-מודרני עוצר נשימה.

pano00 (11)

תארו לעצמכם שאתם מתחתנים באווירה קסומה. שמעליכם כיפת השמים ולרגליכם מדשאות ירוקות. ומסביב הכל מעוצב ובנוי בסגנון ארכיטקטורה עתיקה, ששאבה את צורתה ממצודה שנשתמרה במשך ארבע מאות. ברקע נשמעים קולות פכפוך מי המפלים, ועוצמת פסטורליות וקסם אופפים את כל הנוכחים. איזה חתונה עוצרת נשימה זו!

היכן הפלא הזה תופס מקום?

זהו הסטנדרט במצודת ברקאי, כך אתם זוכים לערוך את היום הכי מאושר בחיים שלכם, היום בו אתם נעים מעולם הרווקות על שלל זכרונותיו לעבר עולם הנישואים הקדוש והמספק. כוחותיו ועוצמותיו של מתחם האירועים היוקרתי מצודת ברקאי מורכב מאינספור גורמים, שאת כולם אתם זוכים לנצל ולהנות מהם באירוע. וזה כבר מעבר לעיצוב הפסטורלי והפראי שמפאר את המקום.

רחבת הלובי במצודה

רושם ראשוני הכי משמעותי

מהו השלב הראשון בכל חתונה עבור האורחים שמגיעים? כמובן קבלת הפנים. הרבה טוענים כי לשלב הזה החשיבות הכי גדולה בעיצוב תדמית החתונה במוחם של המוזמנים. במצודת ברקאי תזכו לקיים את קבלת הפנים במפלס העליון, שההשקעה בו ניכרת למרחקים. מזרקות ומפלי מים, באר עתיקה, והחשוב מכל מטעמים המחולקים לאורחים שמגיעים מכל קצוות הארץ.

הרי את מקודשת לי במקום יפהפה זה

מגיעים לשלב המרגש, הקדוש ואשר הוא ליבת כל אירועי חתונות באשר הם. כמובן שמדובר על החופה והקידושין, המנהג העתיק שנשתמר כל השנים, ונחשב לאחד המרגשים ביותר שיש. בימים יבשים אתם נהנים מחופה עוצרת נשימה אשר נערכת תחת כיפת השמים על גבי מרבצי דשא ירוק ורענן במפלס התחתון. הקסם שירחף באויר ישאיר כל אורח פעור פה לנוכח היופי והטהרה.

שולחנות ערוכים במצודת ברקאי

מה, עוד לא נגמר?

ואז כשחשבתם שלא יכול להיות יותר טוב מזה, נכנסים כולם אל המתחם המרכזי הממוקם במפלס המרכזי, וזוכים לחגוג את האירוע לשמו הגיעו מיטב האורחים בתוך אולם ממוזג ומאובזר בכל טוב, לרווחת כולם. מצודת ברקאי זכתה בשמה המעולה רבות בזכות השירות והיחס האישי שכל צוות המקום מעניק לזוג המאושר, המלווים בתמיכה לכל אורך תכנון וביצוע החתונה.

logo

השאירי הודעה ונחזור אליך בהקדם

073-7840070

Info@mzb.co.il

חייגו אלינו
נווטו אלינו